Podcast Roku – Konkurs im. redaktora Janusza Majki

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa zachęca do udziału w konkursie “Podcast Roku”. Uczelnia jest jednym z patronów wydarzenia.

Konkurs umożliwi wybór najlepszych jakościowo i najbardziej wartościowych poznawczo podcastów przedstawiających w interesujący sposób tematy związane między innymi ze sprawami społecznymi, międzynarodowymi, podróżniczymi, motoryzacyjno-sportowymi, zdrowotnymi i religijnymi.

Tymi tematami przez 40 lat pracy w Polskim Radiu w Rzeszowie zajmował się Janusz Majka – dziennikarz i pasjonat radia. Konkurs jest formą upamiętnienia redaktora Majki, zmarłego w lutym 2021 roku z powodu COVID – 19.

Konkurs ma formułę otwartą, a udział nie jest ograniczony wiekowo. Oprócz regularnych nagród dla profesjonalnych twórców podcastów oraz nagród dla debiutantów, organizatorzy planują przyznanie specjalnego wyróżnienia dla najlepszego podcastu stworzonego przez uczniów szkół średnich.

Formularz zgłoszeniowy pierwszej edycji Konkursu można nadsyłać w terminie od 1 września 2021 roku do 15 października 2021 roku. Wręczenie nagród na uroczystej gali w Rzeszowie odbędzie się w listopadzie.

Sprawdź Regulamin Konkursu / Weź udział w konkursie lub zgłoś podcast

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia