Studia historyczne w Szczecinie

Kierunki historyczne w Szczecinie jak np. ARCHEOLOGIA, HISTORIA, STUDIA NAD WOJNĄ I WOJSKOWOŚCIĄ to propozycje Wydziału Humanistycznego na Uniwersytecie Szczecińskim.

Kandydaci na studia historyczne w Szczecinie nie mają zbyt dużego wyboru, aczkolwiek propozycje przygotowane przez Uniwersytet Szczeciński powinny zadowolić zdecydowaną większość z nich. Zależnie od zainteresowań kandydata, możliwe jest ich rozwijanie w zakresie historii ogólnej, wojskowości oraz archeologii. Szczegółowe informacje o kierunkach historycznych w tym ośrodku akademickim uzyskasz wybierając pozycje z poniższej listy.

Kierunki studiów historycznych w Szczecinie 2023

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia historyczne Szczecin. Interesujesz się działalnością człowieka w przeszłości i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia historyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Szczecinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Szczecinie:

Studia w Szczecinie

Kierunki studiów w Szczecinie

Rekrutacja na studia w Szczecinie

Uczelnie Szczecin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia