Kierunki studiów BiałystoknewStudia BiałystokStudia medyczneTOP BiałystokTop studia

Kierunek lekarski w Białymstoku

Studia lekarskie w Białymstoku od lat cieszą się wśród maturzystów ogromną popularnością. Dzięki nim przyszli lekarze odkrywają medyczne pasje, niosą pomoc ludziom i ratują im życie. Z zawodem lekarza nieodzownie związany jest prestiż i ogromne zaufanie społeczne, dlatego najlepszymi lekarzami zostają osoby odpowiedzialne, łatwo nawiązujące kontakty i współczujące.

Gdzie studiować kierunek lekarski w Białymstoku?

W stolicy Podlasia studia na kierunku lekarskim proponuje kandydatom Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Ciekawie o studiach opowiada dr hab. Anna Moniuszko-Malinowska. Poznaj kierunek lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w prezentacji video: Uniwersytet Medyczny w Białymstoku , KIERUNEK LEKARSKI

O kierunku możesz przeczytać: KIERUNEK LEKARSKI, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Dzięki studiom na kierunku lekarskim nauczysz się jak stawiać wstępne diagnozy, badać i leczyć chorych. Po odbyciu stażu będziesz miał okazję wyboru jednej z wielu specjalizacji m. in. chirurgii, pediatrii, ortopedii, neurologii czy psychiatrii.

Kierunek lekarski wyłącznie na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

Zobacz inne kierunki studiów na Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.

Więcej informacji o kierunkach medycznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia medyczne Białystok. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z medycyną, zdrowiem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia medyczne.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Białymstoku

.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Białymstoku:

Studia w Białymstoku

Kierunki studiów w Białymstoku

Rekrutacja na studia w Białymstoku

Uczelnie Białystok

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia