Kierunki studiów RzeszównewStudia RzeszówStudia techniczneStudia z zarządzaniaTOP RzeszówTop studia

Zarządzanie i inżynieria produkcji w Rzeszowie

Chcesz wybrać studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji w Rzeszowie? Sprawdź, co musisz wiedzieć zanim podejmiesz decyzję o wyborze tego kierunku!

Czy warto studiować zarządzanie i inżynierię produkcji?

Zarządzanie i inżynieria produkcji to nowoczesny, popularny i interdyscyplinarny kierunek menedżerski. Zagadnienia zarządzania, ekonomii, prawa i organizacji produkcji są wykładane w połączeniu z problematyką techniczną właściwą dla inżyniera mechanika.

Uzyskana w czasie studiów wiedza menedżerska i informatyczna daje absolwentom gwarancje dobrego rozumienia mechanizmów funkcjonowania rzeczywistych procesów wytwórczych i informatycznych zachodzących w przedsiębiorstwach.

Gdzie studiować kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w Rzeszowie?

Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji ma w swojej ofercie Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza.

Zarządzanie i inżynieria produkcji na Politechnice Rzeszowskiej

Kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, prowadzony przez Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej, pozwala studentom zdobywać wiedzę i umiejętności z zakresu inżynierii produkcji w przemyśle maszynowym oraz ekonomii i zarządzania.

Absolwent tego kierunku będzie przygotowany do projektowania i nadzorowania systemów produkcyjnych, opracowania technologii produkcji w przemyśle maszynowym, zarządzania procesami produkcyjnymi, zarządzania transferem technologii i innowacjami. Będzie również posiadać wiedzę i umiejętności menedżerskie z zakresu, zarządzania przedsiębiorstwem, inwestycjami, kosztami, finansami i kapitałem, zarządzania personelem.

Absolwent ZiIP będzie przygotowany do podjęcia pracy w przedsiębiorstwach związanych z eksploatacją i produkcją maszyn bądź ich części, jednostkach doradczych i projektowych związanych z przemysłem maszynowym oraz innych, gdzie wymagana jest wiedza techniczna, ekonomiczna i informatyczna oraz umiejętności organizacyjne.

Wiedza i umiejętności absolwenta są poszerzone w zakresie wybranej specjalności:

  • Informatyka w zarządzaniu przedsiębiorstwem
  • Systemy zapewnienia jakości produkcji
  • Zarządzanie systemami produkcyjnymi

Kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w Rzeszowie

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Rzeszów. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Rzeszów.

Czytaj również

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Rzeszowie

.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Rzeszowie:

Studia w Rzeszowie

Kierunki studiów w Rzeszowie

Rekrutacja na studia w Rzeszowie

Uczelnie Rzeszów

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia