Kierunki studiów Zielona Górarodzaje studiów Zielona GóraStudiaStudia sportoweStudia Zielona Góra

Studia sportowe w Zielonej Górze

Zastanawiasz się czy w Zielonej Górze są dostępne dla kandydatów studia sportowe? Mogą Cię zainteresować studia licencjackie na kierunku wychowanie fizyczne.

Studia sportowe a dokładniej kierunek studiów wychowanie fizyczne, który proponuje kandydatom Uniwersytet Zielonogórski, gwarantuje absolwentom możliwość uzyskania uprawnień do nauczania wychowania fizycznego.

Dodatkowo dzięki studiom możesz posiadać niezbędną wiedzę pedagogiczno-psychologiczną do pracy z dziećmi i młodzieżą w szkołach podstawowych, kwalifikacje do pracy w zakresie prowadzenia zajęć gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej oraz trenerskie lub instruktorskie zgodnie z wybraną specjalizacją, otrzymując licencję odpowiedniego związku sportowego.

Po studiach możesz uzyskać licencję instruktora piłki ręcznej, siatkówki oraz pływania. Będziesz gotowy do inicjowania w pracy zawodowej działań poprawy jakości życia z wykorzystaniem aktywności fizycznej, zasad żywienia i odnowy biologicznej. Studia skierowane do osób sprawnych fizycznie, nie mających przeciwskazań do wzmożonego wysiłku.


Dowiedz się więcej korzystając z opisu kierunku na stronie Uczelni:

Kierunki studiów sportowych w Zielonej Górze 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia sportowe Zielona Góra. Interesujesz się dyscyplinami sportowymi, myślisz w przyszłości zostać trenerem lub menedżerem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia sportowe w Polsce.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Zielonej Górze.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Zielonej Górze:

Studia w Zielonej Górze

Kierunki studiów w Zielonej Górze

Rekrutacja na studia w Zielonej Górze

Uczelnie Zielona Góra

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia