Kierunki studiówKierunki studiów Zielona GóraStudia prawniczeStudia Zielona GóraTop studiaTOP Zielona Góra

Administracja w Zielonej Górze

Studia licencjackie na kierunku administracja proponuje kandydatom Uniwersytet Zielonogórski. Studia trwają trzy lata i przygotowują do prawidłowego, sprawnego zarządzania i wykonywania zadań związanych z pracą w instytucjach państwowych oraz na stanowiskach w firmach prywatnych.

Pozyskaj trochę więcej informacji o kierunku administracja na UZ z tekstu poniżej.

Administracja na Uniwersytecie Zielonogórskim

Podstawowe cele kształcenia na tym kierunku to wszechstronne przygotowanie do pracy w administracji rządowej, gospodarczej i samorządowej wraz z przysposobieniem do pełnienia tam funkcji menedżerskich.

Dzięki studiom na kierunku administracja przyszli urzędnicy posiądą umiejętności prawidłowego, sprawnego zarządzania i wykonywania zadań związanych z pracą w instytucjach państwowych oraz na stanowiskach w firmach prywatnych.

Rekrutacja odbywa się na podstawie konkursu świadectw. Brane są pod uwagę język obcy nowożytny, język polski oraz  jeden przedmiot wybrany spośród: geografia, historia, matematyka, wiedza o społeczeństwie.

Kierunek administracja w Zielonej Górze

Studia te realizowane są przez Wydział Prawa i Administracji UZ. Na tym wydziale studiować można również kierunek prawo.

Więcej informacji o kierunkach prawniczych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia prawnicze w Zielonej Górze. Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia prawnicze.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Prawo w Lublinie

Gdzie studiować kierunek prawo w Lublinie? To pytanie stawia sobie wielu kandydatów,…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Zielonej Górze.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Zielonej Górze:

Studia w Zielonej Górze

Kierunki studiów w Zielonej Górze

Rekrutacja na studia w Zielonej Górze

Uczelnie Zielona Góra

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia