Sopocka Akademia Nauk Stosowanych – webinar: Dlaczego warto być inżynierem?
25 lipca 2024 roku o godz. 17:00 Sopocka Akademia Nauk Stosowanych zaprasza na bezpłatny webinar pod tytułem “Dlaczego warto być inżynierem?”.
Zastanawiasz się, co chcesz robić w przyszłości? Dobrze się składa! Sopocka Akademia Nauk Stosowanych zaprasza na bezpłatny webinar pt. “Dlaczego warto być inżynierem”, który poprowadzi uznany ekspert, prof. SANS, dr inż. Ryszard Bielski. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o fascynującym świecie inżynierii i odkryć, jakie możliwości i korzyści niesie ze sobą ten zawód!
Podczas webinaru prof. Bielski omówi:
- praktyczne zastosowania inżynierii. Dowiesz się, jak inżynierowie przyczyniają się do rozwoju nowoczesnych technologii i jak ich praca wpływa na nasze codzienne życie;
- perspektywy zawodowe oraz możliwości kariery, jakie czekają na absolwentów kierunków inżynierskich, zarówno w Polsce, jak i za granicą;
- przykłady inspirujących projektów. Zobaczysz i posłuchasz o najbardziej innowacyjnych projektach inżynierskich!
- i wiele, wiele innych inspirujących tematów!
Prof. SANS, dr inż. Ryszard Bielski to wybitny naukowiec i doświadczony inżynier, który od lat inspiruje młodych ludzi do podejmowania wyzwań w dziedzinie inżynierii. Jego bogate doświadczenie i pasja do zawodu sprawią, że ten webinar będzie nie tylko pouczający, ale także niezwykle inspirujący.
Kiedy? 25 lipca 2024 roku (czwartek), godz. 17:00
Obowiązują zapisy: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/inzynier
ZOBACZ RÓWNIEŻ: SOPOCKA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA
CZYTAJ TAKŻE: Rekrutacja na studia 2024:
Kierunki studiów 2025 – Wyższa Szkoła Straży Granicznej w Koszalinie
Popularne kierunki – Politechnika Łódzka 2024
Ranking kierunków – Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy 2024
Zobacz poświęcone studiom w Gdańsku:
Studia w Gdańsku
Kierunki studiów w Gdańsku
Rekrutacja na studia w Gdańsku
Rodzaje studiów w Gdańsku
Uczelnie Gdańsk
Udostępnij: