Drzwi otwarte na uczelniach 2024Nowerekrutacja 2024Rekrutacja WarszawaStudia Warszawa

Summer Vibe z SAN Warszawa – Piknik Maturalny i Dzień Otwarty

We wtorek 9 lipca 2024 roku Społeczna Akademia Nauk zaprasza na wydarzenie w SAN Warszawa: Piknik Maturalny oraz Dzień Otwarty Uczelni!

Społeczna Akademia Nauk w Warszawie w dniu 9 lipca 2024 roku (wtorek) o godz. 17:00 zaprasza na Piknik Maturalny i Dzień Otwarty SAN Warszawa!

W programie:

  • Zniżki na studia i ekstra gadżety! Skorzystaj ze specjalnych zniżek na studia tylko dla uczestników naszego wydarzenia. Dodatkowo, przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe gadżety, które umilą Ci start w nowym roku akademickim.
  • Spotkania z naszymi wykładowcami i studentami! Miałeś właśnie wielki dzień, odebrałeś wyniki matury! Teraz czas na kolejny krok. Poznaj naszych wykładowców oraz studentów, którzy jeszcze niedawno byli na Twoim miejscu. Posłuchaj ich historii, dowiedz się więcej o oferowanych kierunkach i zadaj pytania dotyczące życia studenckiego.
  • Chill zone na leżakach! Po emocjach związanych z maturą należy Ci się chwila relaksu. Nasza chill zone to idealne miejsce na odpoczynek. Usiądź na leżaku, zrelaksuj się i ciesz się atmosferą wydarzenia.
  • Pizza Van! Czy jest coś lepszego niż pizza? Tak! Pizza na leżaku w SAN! Spróbuj pysznych kawałków prosto z mobilnej pizzerii. Gwarantujemy, że zakochasz się w tym smaku!
  • Zwiedzanie Uczelni! Przeżyj niezapomniane chwile podczas zwiedzania naszej uczelni. Zobacz miejsca, gdzie mogą odbywać się Twoje przyszłe zajęcia, laboratoria, sale ćwiczeniowe, które będą dostępne dla Ciebie przez całe wydarzenie! W końcu to w nich spędzisz najbliższe lata swojego studenckiego życia!
  • Warsztaty tematyczne! Interesujesz się sztuką, dziennikarstwem, wizażem czy psychologią? Dołącz do naszych warsztatów prowadzonych przez studentów SAN. Zdobądź nowe umiejętności i zobacz, jak wygląda życie akademickie od samych studentów.

Więcej informacji oraz link do zapisów znajdziesz na stronie Uczelni: san.edu.pl/wielki-dzien-otwarty-san-warszawa/summer-vibe-z-san

Bądź na bieżąco – dołącz do wydarzenia na Facebooku!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SPOŁECZNA AKADEMIA NAUK – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE – Rekrutacja na studia 2024/2025

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia