Szkolenia i studia podyplomowe CyberLab WSEI w Lublinie

Głównym celem funkcjonowania laboratorium CyberLab jest szkolenie przyszłej kadry specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa, a także prace naukowo-badawcze.

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie zaprasza do skorzystania z oferty szkoleń i studiów podyplomowych prowadzonych w ramach Laboratorium Cyberbezpieczeństwa.

Współczesny świat cyberprzestrzeni stale się zmienia. Powszechna informatyzacja i rozwój technologii wiąże się nierozerwalnie z rozwojem zagrożeń, na które firmy i instytucje korzystające z technologii informatycznych powinny odpowiednio reagować, tak, aby ważne systemy IT z punktu widzenia operatorów usług kluczowych, dostawców usług cyfrowych czy kluczowa dla obywateli administracja publiczna były bezpieczne. Realizując kolejne plany rozwoju oferty edukacyjnej Uczelni i odpowiadając na rosnące potrzeby rynku i zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie otworzyła Laboratorium Cyberbezpieczeństwa – najnowocześniejsze i jedyne tego typu laboratorium we wschodniej Polsce.

Szkolenia kompetencji miękkich:

Szkolenia techniczne:

Studia podyplomowe:

Więcej informacji na stronie: cyber.wsei.eu

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII I INNOWACJI W LUBLINIE – REKRUTACJA NA STUDIA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia