KonferencjeNoweWydarzenia onlineZ życia uczelni

Turystyka kulinarna na rzecz zrównoważonego rozwoju – konferencja online

Nie lada gratka dla wszystkich zainteresowanych perspektywami rozwoju, jakie ma przed sobą turystyka kulinarna – SGTiH Vistula zaprasza na konferencję online!

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie zaprasza już po raz siódmy na konferencję naukowo-branżową, której tematem będzie turystyka kulinarna.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-20 października 2023 roku i będzie przeprowadzone w formule ONLINE. Rozpoczęcie konferencji o godzinie 9:00.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizatorzy serdecznie zapraszają do rejestracji prelegentów i uczestników (rejestracja do 10 października).

Celem tegorocznej konferencji jest prezentacja prac, wymiana poglądów oraz wspólna dyskusja nad kierunkami i perspektywami rozwoju turystyki kulinarnej. Wymiana doświadczeń oraz prezentacja wyników badań dotyczących dziedzictwa kulinarnego oraz kreowanie zrównoważonego rozwoju regionalnego w oparciu o wydarzenia związane z turystyką kulinarną. Priorytetowe działania, mające służyć rozwojowi turystyki zrównoważonej, obejmują:

  • propagowanie przez turystykę zdrowego stylu życia w harmonii z przyrodą, kreowanie otwartości i tolerancji,
  • dążenie do zachowania i ochrony zasobów przyrody oraz rdzennej kultury,
  • włączenie do rozwoju turystyki w regionach ich mieszkańców (już na etapie planowania) oraz kreowanie nowych źródeł dochodów ludności,
  • ukierunkowanie branży turystycznej na zmniejszenie ilości odpadów oraz oszczędność energii i wody, stymulowanie proekologicznych zachowań wśród kadry turystycznej, lokalnych społeczności i turystów,
  • promowanie polityki otwartego systemu rynkowego w turystyce, wolnej wymiany usług turystycznych podporządkowanej zasadom zrównoważonego rozwoju i respektującej prawo ochrony środowiska.

Link do rejestracji prelegentów i uczestników:
https://vistulahospitality.edu.pl/conference/konferencja-pt-turystyka-kulinarna-na-rzecz-zrownowazonego-rozwoju/rejestracja/
Link do wydarzenia zostanie przesłany mailowo przed konferencją do zarejestrowanych osób.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SZKOŁA GŁÓWNA TURYSTYKI I HOTELARSTWA VISTULA W WARSZAWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia