Kierunki studiów BydgoszczStudia BydgoszczStudia turystyczne

Turystyka – Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz

Studia na kierunku turystyka w Bydgoszczy to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku pracy na specjalistów szeroko pojętej branży turystycznej.

Poznaj lepiej kierunek turystyka – propozycję studiów przygotowaną przez Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz!

Studenci tego kierunku poznają zasady przygotowywania strategii promocyjnych turystycznych regionu i regionalnych produktów turystycznych – zgodnie z najnowszymi trendami. Uczą się również zarządzania projektami turystycznymi. Poznają również zagadnienia związane z promowaniem zdrowego trybu życia i odnowy biologicznej. Absolwenci będą także znać aktualne trendy we współczesnej dietetyce.

Na studiach uczyć się będziesz w ciekawy sposób poprzez aktywne formy nauki, np. zajęcia w hotelach, zajęcia plenerowe oraz dwóch języków obcych: angielskiego oraz do wyboru – niemieckiego lub hiszpańskiego. Podczas zajęć poznajesz słownictwo związane z branżą turystyczną.

Kierunek daje wiele możliwości: po zakończeniu studiów możesz pracować jako animator e-sportu, menedżer SPA & Wellness, doradca ds. zdrowego stylu życia, pilot wycieczek turystycznych, pracownik biura podróży lub informacji turystycznej.

Specjalności:

Strona kierunku: TURYSTYKA , Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia turystyczne BydgoszczInteresujesz się różnymi formami ruchu turystycznego, myślisz o tym, by go w przyszłości organizować i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia turystyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Bydgoszczy.

Można skorzystać również z innych informacji o studiach w Bydgoszczy

Studia w Bydgoszczy

Kierunki studiów w Bydgoszczy

Rekrutacja na studia w Bydgoszczy

Uczelnie Bydgoszcz

.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia