KarieraNoweStudia informatycznestudia informatyczne KrakówStudia KrakówStudia podyplomowe

WSEI w Krakowie – pierwsze w Polsce studia podyplomowe No-code

Studia podyplomowe No-code, które proponuje WSEI w Krakowie, pozwalają zapoznać się z technologią tworzenia aplikacji i stron internetowych bez użycia kodu!

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie zaprasza na 2-semestralne hybrydowe – pierwsze w Polsce – studia podyplomowe na kierunku No-code!

Chcesz tworzyć aplikacje na popularne systemy operacyjne i urządzenia, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie chcesz poświęcać wielu miesięcy czy lat na naukę języków programowania? Chcesz poznać najnowsze trendy IT ? Chcesz poznać najnowszą technologię no-code?

Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Podczas studiów No-code poznasz technologię No-code i nabędziesz praktycznych umiejętności w zakresie tworzenia aplikacji, stron internetowych bez użycia kodu!

Według firmy konsultingowej Gartner już od 2023 roku 60% wszystkich rozwiązań IT będzie tworzonych przy pomocy rozwiązań typu no-code, a nie przy pomocy tradycyjnego „kodowania”.

Studia skierowane są do:

  • specjalistów różnych dziedzin zarządzania (sprzedaż, zakupy, hr, finanse, it etc.), którzy chcą nauczyć się tworzyć profesjonalne aplikacje bez użycia kodu,
  • informatyków (developerów), którzy z różnych przyczyn chcą mieć alternatywę dla klasycznego wytwarzania oprogramowania (np. w celu ograniczenia kosztów, zmniejszenia czasu dostarczenia dla danego projektu lub tworzenia prototypów).

Dowiedz się więcej o tym kierunku na stronie Uczelni

Sprawdź inne STUDIA PODYPLOMOWE WSEI W KRAKOWIE

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII I INFORMATYKI W KRAKOWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia