NoweRekrutacja RzeszówStudia RzeszówTargi edukacyjneTargi pracyZ życia uczelni

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa – Targi Edukacyjne na Hali Podpromie

W dniach 21 i 22 lutego 2024 roku WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa – Sponsor Główny wydarzenia – zaprasza na Targi Edukacyjne na Hali Podpromie w Rzeszowie.

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w XVIII Targach Edukacyjnych, które odbędą się w dniach 21-22 lutego 2024 roku na Hali Podpromie w Rzeszowie.

Uczelnia przygotowała m.in. prezentację kierunków studiów i działalności kół naukowych. Będzie to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć, co WSPiA ma do zaoferowania i jak może wspierać rozwój akademicki i zawodowy.

Wyjątkowe atrakcje czekają! Skorzystaj m.in. z wariografu, pobierz swoje odciski palców na pamiątkę i weź udział w zajęciach pt. „Współczesne zagrożenia, a kryminalistyka”, które poprowadzi Mł. Insp. w st. spocz. Mgr Andrzej Bodzioch, b. Naczelnik Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Rzeszowie, a obecnie wykładowca WSPiA – od godziny 11:30.

Stoisko dostępne będzie w godzinach 9:00 – 14:00. Zespół WSPiA z chęcią odpowie na wszystkie pytania i pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.

W tym samym czasie oprócz XVIII Targów Edukacyjnych na hali będą również XVIII Europejskie Targi Pracy WorkExpo.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Wstęp na targi jest bezpłatny. Organizatorzy zapraszają uczniów wszystkich klas szkół średnich, maturzystów oraz nauczycieli do odwiedzenia WSPiA na Hali Podpromie!

Do zobaczenia na Targach Edukacyjnych!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WSPiA RZESZOWSKA SZKOŁA WYŻSZA – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Rzeszowie:

Studia w Rzeszowie

Kierunki studiów w Rzeszowie

Rekrutacja na studia w Rzeszowie

Uczelnie Rzeszów

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia