Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, rekrutacja, kierunki studiów

Wyższa Szkoła Bankowa to pierwsza z niepaństwowych uczelni w Toruniu. Chętnie wybierana przez kandydatów ze względu na bogatą ofertę kierunków studiów oraz dziesiątki praktycznych specjalności. Do podstawowych zalet uczelni należy to, że wiedza przekazywana jest przez ekspertów i praktyków.

Oferta uczelni to w sumie 22. kierunki studiów i bardzo wiele specjalności. Wśród propozycji znajdziecie studia I stopnia zarówno licencjackie jak i studia inżynierskie. Dla kandydatów przygotowana jest również oferta studiów jednolitych magisterskich na trzech kierunkach: psychologia, psychologia dla licencjatów oraz pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Wśród kierunków, obok tych, których językiem wykładowym jest język polski, wiele prowadzonych jest w języku angielskim.

Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów, a także otwartość naszych wykładowców i pracowników administracyjnych sprawiają, że studia w WSB to czas zdobywania doświadczeń i niezapomniana przygoda. 

WSB – Najchętniej wybierana uczelnia niepubliczna w regionie

Jak przedstawia się oferta? Jakie są kierunki studiów w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu? Oto lista kierunków w rekrutacji na nowy rok akademicki:

Studia z oferty kierunków i specjalności realizowane są jako studia stacjonarne i niestacjonarne. Warto sprawdzić dostępność każdego z trybów dla interesujących was kierunków i specjalności. Może się zdarzyć, że któraś z propozycji realizowana jest wyłącznie w jednym z trybów.

Zanim wybierzesz studia w Toruniu warto poczytać o studiach na WSB. Jedna uczelnia, ale mnóstwo możliwości. Przejdź do strony Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu i poznaj dokładniej kierunki studiów oraz specjalności.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia