Polecane uczelnieUczelnie niepubliczneUczelnie Poznań

Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu, rekrutacja, kierunki studiów

Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu to, jak pokazuje raport wydawnictwa Perspektywy dotyczący wyższych szkół zawodowych, największa niepaństwowa uczelnia językowa w Polsce. Silną pozycję WSJO potwierdzają również wyniki innych ogólnopolskich rankingów uczelnianych.

Kandydaci na studia w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu mają do wyboru studia językowe I stopnia, II stopnia oraz specjalistyczne studia podyplomowe. Polityka personalna Uczelni dąży do zapewnienia studentom najwyższej klasy wykładowców.

Od nauczycieli akademickich, oprócz bogatej wiedzy teoretycznej ze swojej dziedziny i sporego doświadczenia dydaktycznego, WSJO wymaga również wysokich zdolności interpersonalnych. Uczelnia spełnia wymagania kadrowe określane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wyższych szkół zawodowych. Zajęcia prowadzi kilkudziesięciu profesorów tytularnych, wykładowców z tytułem doktora, native speakers oraz asystentów ze stopniem magistra.

Studia językowe należą do nielicznej dziedziny studiów humanistycznych, których ukończenie przygotuje Cię do konkretnego zawodu. Studenci WSJO wśród planów na przyszłość najczęściej wymieniają zatrudnienie w charakterze tłumacza języków obcych, pracę w mediach lub w branży turystycznej, staże i naukę za granicą, pracę w europejskich koncernach z siedzibą w Polsce lub w organizacjach międzynarodowych.

Studia językowe to nie tylko pomysł na fascynujące studia. To pomysł na życie. Jeśli jesteś ciekawy świata, z pasją poznajesz nowe kraje, ich kulturę, jeśli interesują Cię ludzie, ich historie i poglądy na życie – są to studia dla Ciebie.

WSJO w Poznaniu

Kierunki studiów I i II stopnia – Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu:

Studia I stopnia:

Studia II stopnia:

Sprawdź proponowane przez WSJO językowe studia podyplomowe.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH W POZNANIU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia