Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu, rekrutacja, kierunki studiów

Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu to, jak pokazuje raport wydawnictwa Perspektywy dotyczący wyższych szkół zawodowych, największa niepaństwowa uczelnia filologiczna w Polsce. Silną pozycję WSJO potwierdzają również wyniki innych ogólnopolskich rankingów uczelnianych.

Kandydaci na studia w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu mają do wyboru studia filologiczne I i II stopnia oraz specjalistyczne studia podyplomowe.

Uczelnia wyróżniona certyfikatami “Dobra Uczelnia – Dobra Praca” oraz “Wiarygodna Szkoła” na rok akademicki 2021/2022.

Filologia należy do nielicznej dziedziny studiów humanistycznych, których ukończenie przygotuje Cię do konkretnego zawodu. Studenci WSJO wśród planów na przyszłość najczęściej wymieniają zatrudnienie w charakterze tłumacza języków obcych, pracę w mediach lub w branży turystycznej, staże i naukę za granicą, pracę w europejskich koncernach z siedzibą w Polsce lub w organizacjach międzynarodowych.

Filologia to nie tylko pomysł na fascynujące studia. To pomysł na życie. Jeśli jesteś ciekawy świata, z pasją poznajesz nowe kraje, ich kulturę, jeśli interesują Cię ludzie, ich historie i poglądy na życie – są to studia dla Ciebie.

WSJO w Poznaniu

Kierunki studiów I i II stopnia – Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu:

Studia I stopnia:

Studia II stopnia:


ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH W POZNANIU – REKRUTACJA NA STUDIA


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia