Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych w Poznaniu – rekrutacja, kierunki studiów

Dysponująca rewelacyjną lokalizacją oraz bogatym doświadczeniem w kształceniu studentów Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych w Poznaniu daje możliwość zdobycia wykształcenia w dziedzinach artystycznej, życia społecznego, prawa i administracji. Zobacz, na jakich kierunkach!

Już sama nazwa Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych oddaje charakter oferty edukacyjnej uczelni: w jej murach kształcą się osoby chcące wiązać swoje życie zawodowe z szeroko rozumianym sektorem publicznym. Absolwenci uczelni to więc redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki.

Uczelnia dokłada wszelkich starań, aby programy prowadzonych kierunków dopasować do aktualnych trendów na rynku pracy i w dziedzinach kształcenia studentów. Wraz ze swymi współpracownikami bierze też aktywny udział w edukacji społeczeństwa, np. w ramach programu MEDIOSFERA, organizując zajęcia z podstaw dziennikarstwa, prawa i działań w obszarze design.

Wysoki poziom kształcenia na uczelni zapewnia kadra naukowo–dydaktyczna składająca się z wyselekcjonowanych specjalistów w swych dziedzinach oraz uczelniany Wewnętrzny System Zapewniania Jakości Kształcenia. Dzięki współpracy WSUS z innymi ośrodkami akademickimi, firmami i instytucjami z dziedzin, w których oferowane są studia studenci mogą zdobywać umiejętności praktyczne nie tylko w murach uczelni, ale również poza nimi na terenie Polski i za granicą – chociażby w ramach programu Erasmus+.

Kierunki studiów prowadzone na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu:

Studia I stopnia:

Studia II stopnia:

Studia podyplomowe:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych umożliwia również zdobycie specjalistycznego wykształcenia na studiach podyplomowych. Lista prowadzonych kierunków i informacje o nich można znaleźć tutaj.

Zastanawiasz się nad wyborem uczelni w Poznaniu? Sprawdź stronę uczelnie w poznaniu i woj. wielkopolskim.


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia