Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu – rekrutacja, kierunki studiów

W ofercie Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu znajdziecie studia I i II stopnia oraz podyplomowe z zakresu administracji i zarządzania.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu została założona w 1992 roku i od razu po rozpoczęciu działalności była wysoko ceniona w regionie i na terenie całego kraju. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferty edukacyjnej WSZiB są pozytywne oceny Państwowej Komisji Akredytacyjnej dotyczące jakości kształcenia.

Kierunki studiów w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu:

  • ZARZĄDZANIE – studia I i II stopnia
  • ADMINISTRACJA – studia I i II stopnia

W TRAKCIE ORGANIZACJI: PSYCHOLOGIA – studia jednolite magisterskie. Uczelnia planuje uruchomienie dwóch specjalności: Psychologia biznesu i HR oraz Psychologia rozwoju dzieci i młodzieży.

Uczelnia chlubi się elastycznością w organizacji studiów: studenci mają możliwość indywidualnie organizować studia i wychodzić z inicjatywą indywidualnego planu studiów, dostosowanego do ich własnych potrzeb. WSZiB umożliwia też studiowanie zarówno stacjonarne, jak i zdalne, z wykorzystaniem m.in. platformy edukacyjnej Moodle. Studenci zainteresowani zdobywaniem doświadczenia za granicami Polski w ramach studiów mogą tego dokonać dzięki uczestnictwu uczelni w programie Erasmus+.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA I BANKOWOŚCI W POZNANIU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia