Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu – rekrutacja, kierunki studiów

Z oferty najstarszej uczelni niepubliczna w Wielkopolsce – Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu – w ciągu prawie 30 lat jej działania skorzystało ponad 40 tys. studentów. Sprawdź, na jakich kierunkach!

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości została założona w 1992 roku i od razu po rozpoczęciu działalności była wysoko ceniona w regionie i na terenie całego kraju. Już w pięć lat po otwarciu uzyskała uprawnienia do prowadzenia studiów na poziomie magisterskim, zaś w 2001 r. otrzymała od Marszałka Sejmu RP dyplom uznania „Za odwagę tworzenia wyższej edukacji niepaństwowej”.

Potwierdzeniem wysokiej jakości oferty edukacyjnej WSZiB są pozytywne oceny Państwowej Komisji Akredytacyjnej dotyczące jakości kształcenia na kierunkach: Zarządzanie (grudzień 2004, marzec 2010, kwiecień 2016), Politologia (luty 2006), Administracja (listopad 2008, czerwiec 2010, wrzesień 2015). Uczelnia sukces zawdzięcza m.in. kadrze wykładowców będącymi jednocześnie praktykami biznesu oraz praktycznemu profilowi studiów, który pozwala przygotować studentów do pracy zawodowej o wiele lepiej, niż zwykłe przekazywanie suchej wiedzy teoretycznej.

Uczelnia chlubi się elastycznością w organizacji studiów: studenci mają możliwość indywidualnie organizować studia i wychodzić z inicjatywą indywidualnego planu studiów, dostosowanego do ich własnych potrzeb. WSZiB umożliwia też studiowanie zarówno stacjonarne, jak i zdalne, z wykorzystaniem m.in. platformy edukacyjnej Moodle. Studenci zainteresowani zdobywaniem doświadczenia za granicami Polski w ramach studiów mogą tego dokonać dzięki uczestnictwu uczelni w programie Erasmus+.

Kierunki studiów prowadzone na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu:

Studia I stopnia:

Studia II stopnia:

Studia podyplomowe:

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości umożliwia również zdobycie specjalistycznego wykształcenia na studiach podyplomowych. Lista prowadzonych kierunków i informacje o nich można znaleźć tutaj.

Zastanawiasz się nad wyborem uczelni w Poznaniu? Sprawdź stronę uczelnie w poznaniu i woj. wielkopolskim.


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia