NoweStudia ekonomiczneStudia podyplomoweStudia Warszawa

Akademia Kadr i Płac – studia podyplomowe w AFiB Vistula

Program studiów podyplomowych “Akademia Kadr i Płac” w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie obejmuje pełny zakres zagadnień potrzebnych do wykonywania obowiązków na stanowiskach kadrowych, kadrowo-płacowych, rozliczeniowych, a także do pełnienia samodzielnych funkcji we wskazanych zakresach lub podjęcia praktyki zawodowej w dziale kadrowo-płacowym. 

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zaprasza na studia podyplomowe na kierunku “Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac“.

Częste zmiany przepisów prawa pracy, niejasne oraz niejednoznaczne interpretacje organów podatkowych, rozbieżne stanowiska PIP, MRiPS a nawet SN – wszystko to sprawia, że stanowiska kadrowo-płacowe odgrywają istotną rolę w organizacjach, a przedstawiciele działów kadrowo-płacowych stają się głównymi partnerami dla Zarządów w podejmowaniu wielu decyzji personalnych.

Roczne studia podyplomowe skierowane są do:

  • osób, które zamierzają podjąć pracę w obszarze kadr i płac;
  • osób już pracujących zawodowo w kadrach i płacach, które chcą pogłębić swoją wiedzę, a zdobyte umiejętności potwierdzić dodatkowo dyplomem studiów podyplomowych;
  • osób, które w swojej pracy zawodowej potrzebują wymaganych uprawnień – certyfikatów z kodem zawodu (specjalista ds. kadr, specjalista ds. wynagrodzeń);
  • osób prowadzących własną działalność gospodarczą, które samodzielnie chcą prowadzić sprawy kadrowo-płacowe;
  • osób, które prowadzą działalność gospodarczą i chcą mieć należytą wiedzę, pozwalającą im sprawować nadzór nad kadrami i płacami powierzonymi do prowadzenia w firmie zewnętrznej.  

Studia prowadzone są w formie ćwiczeń i warsztatów poprzedzonych wykładami, podczas których przedstawione są liczne przykłady i interpretacje przepisów pozwalające nabyć wiedzę niezbędną do prowadzenia działalności w zakresie kadr i rozliczania wynagrodzeń.   

Więcej informacji o tym kierunku na stronie Uczelni vistula.edu.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AKADEMIA FINANSÓW I BIZNESU VISTULA W WARSZAWIE – STUDIA PODYPLOMOWE

CZYTAJ TAKŻE:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia