EdukacjaNoweZ życia uczelni

ANS w Pile – Erasmus+: czy warto?

Polecamy podcast Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile! W najnowszym odcinku absolwent Uczelni opowiada o swoim uczestnictwie w programie Erasmus+!

Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile zaprasza do wysłuchania podcastu w ramach serii “NIUANS”. Tym razem przenosimy się w świat międzynarodowej edukacji i doświadczeń dzięki programowi Erasmus+.

Wysłuchajcie rozmowy z absolwentem ANS w Pile, który podzielił się swoimi niezwykłymi doświadczeniami związanymi z uczestnictwem w programie Erasmus +.

W trakcie odcinka zgłębiamy nie tylko konkretną przygodę naszego gościa, ale także rozważamy ogólne korzyści wynikające z udziału w Erasmus+. Od odkrywania nowej kultury i języka po rozwijanie umiejętności miękkich, program ten otwiera niezliczone możliwości dla młodych ludzi na całym świecie.

Przesłanie tego odcinka jest klarowne: poznanie świata, rozwój osobisty i profesjonalny oraz tworzenie trwałych więzi z ludźmi z różnych stron globu – to tylko część bogactwa, jakie niesie za sobą udział w programie Erasmus+.

Dołącz, by posłuchać inspirujących historii, ciekawych refleksji oraz praktycznych wskazówek od naszego gościa, który dzieli się swoim unikatowym doświadczeniem z Erasmus+.

Gość: Mikołaj Rettig
Wywiad zrealizował: Łukasz Marczak
Muzyka: Cameras
Autor: ALABIS
Projekt graficzny: Klaudia Sypniewska-Gappa
Nagranie i edycja: Łukasz Marczak
Montaż: Klaudia Sypniewska-Gappa

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W PILE – REKRUTACJA NA STUDIA, AKTUALNOŚCI

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia