Edukacja KatowiceKarieraKursy i szkolenia

Archicad – kurs na poziomie podstawowym – Akademia Śląska

Chcesz nauczyć się projektowania modeli trójwymiarowych w programie Archicad? Weź udział w szkoleniu prowadzonym przez Akademię Śląską w Katowicach!

Akademia Śląska zaprasza na kurs – ARCHICAD – Poziom podstawowy (forma szkolenia: zajęcia stacjonarne; 30 godzin)

Uczestnik kursu nabędzie wiedzę z zakresu budowania trójwymiarowego modelu projektowanego obiektu i parametryzowania modelu. Będzie posiadać wiedzę z zakresu poszczególnych funkcjonalności programu, pozyskiwania, sortowania czy przetwarzania danych z modelu w postaci zestawień i tabeli. Nauczy się samodzielnie tworzyć dokumentację projektową realizowanego projektu architektonicznego, budowlanego czy aranżowania wnętrz. W efekcie końcowym będzie posiadać kompetencje do tworzenia dokumentacji rysunkowej i opisowej oraz do wykonywania prac projektowych, co zwiększy automatyzację procesu projektowego oraz obniży ilość błędów podczas prac projektowych.

Kurs Archicad przeznaczony jest dla przyszłych architektów, architektów wnętrz, architektów krajobrazu, urbanistów i wszystkich innych projektantów pracujących zarówno indywidualnie, jak i w zespołach.

Więcej informacji o tym kursie na stronie Uczelni.

Sprawdź inne kursy i szkolenia oraz studia podyplomowe i MBA proponowane przez Uczelnię.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AKADEMIA ŚLĄSKA – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA, Z ŻYCIA UCZELNI

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia