Zarządzanie – kierunek studiów poleca Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

ZARZĄDZANIE – studia I stopnia (licencjackie) – Akademia Finansów i Biznesu VISTULA w Warszawie
Tryb studiów: stacjonarne, niestacjonarne (sobota i niedziela), online
Czas trwania studiów: 3 lata (6 semestrów)
Język wykładowy: polski, angielski

Jeżeli uważasz się za kreatywną i przedsiębiorczą osobę, która swoją przyszłość wiąże z pracą w biznesie, to studia na kierunku Zarządzanie na Akademii Finansów i Biznesu Vistula są stworzone dla Ciebie!

Dzięki praktycznemu i biznesowemu podejściu wyniesiesz wiedzę i umiejętności niezbędne do brylowania na rynku pracy. Na Akademii Finansów i Biznesu Vistula cenione jest indywidualne podejście, dlatego możesz wybierać to, czego chcesz się uczyć i w którym kierunku chcesz się rozwijać w elastyczny sposób. Uczelnia stawia na zrównoważenie umiejętności twardych i miękkich, abyś był jak najlepiej przygotowany do pracy w interesującym Cię zawodzie.

Zarządzanie na poziomie licencjackim możesz studiować również w trybie online. Wybierając studia online, 60% zajęć zrealizujesz przez Internet, z dowolnego miejsca na świecie. Tutaj przeczytasz więcej o studiach online z zarządzania.

Kierunek Zarządzanie prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula posiada cenną akredytację PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC), wiodącej, niezależnej, wyspecjalizowanej jednostki akredytującej w zakresie zarządzania projektami, a także programów studiów oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego na całym świecie. Absolwenci specjalności „Zarządzanie projektami w organizacji” mogą być pewni najwyższych standardów kształcenia – zyskują wiedzę i umiejętności niezbędne do odniesienia zawodowego sukcesu. Akredytacja PMI GAC jest dowodem głębokiego zaangażowania uczelni w ciągłe doskonalenie jakości programu nauczania w obszarze zarządzania projektami. 

PODWÓJNY DYPLOM
Dzięki umowie o podwójnym dyplomowaniu, tzw. double degree, zawartej między Akademią Finansów i Biznesu Vistula oraz Centria University of Applied Sciences w Finlandii, studenci studiów I stopnia na kierunku Zarządzanie, specjalizacja – Zarządzanie Przedsiębiorstwem, mogą studiować przez dwa semestry w uczelni partnerskiej i w efekcie uzyskać dyplom licencjacki obu instytucji.

Istnieje możliwość otrzymania finansowania jednego lub dwóch semestrów w uczelni partnerskiej w ramach programu Erasmus +, pod warunkiem spełnienia ogólnouczelnianych kryteriów i złożenia aplikacji w wyznaczonym terminie.

Centria University of Applied Sciences to dynamiczna, międzynarodowa uczelnia na zachodnim wybrzeżu Finlandii. Kształcenie jest prowadzone w języku angielskim. Finlandia słynie z edukacji na najwyższym poziomie oraz bardzo dobrych warunków życia. Uzyskane w fińskich uczelniach dyplomy są nie tylko uznawane na całym świecie, ale również bardzo cenione.

Warunkiem uruchomienia kierunku jest zebranie określonej liczby kandydatów.


Odwiedź serwis dla kandydatów na studiawww.vistula.edu.pl/kandydat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia