Dwa kierunki WSEI w Lublinie wyróżnione certyfikatem Studia z Przyszłością

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie informuje, że dwa prowadzone przez WSEI kierunki studiów zostały wyróżnione w VII edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”.

Decyzją Komisji Akredytacyjnej oceniającej aplikacje w VII edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”, Certyfikat i Znak Jakości „Studia z Przyszłością” 2022 otrzymały kierunki „Bezpieczeństwo wewnętrzne” studia I stopnia oraz „Informatyka” studia I stopnia realizowane w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Konkurs „Studia z Przyszłością” służy wyróżnianiu najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych i wartościowych kierunków studiów na polskich uczelniach. Jak czytamy w uzasadnieniu przyznania nagrody: „W ocenie komisji kierunki zapewniają absolwentom możliwość uzyskania wykształcenia zgodnego z oczekiwaniami rynku pracy, realizowane są w oparciu o nowoczesny i innowacyjny program studiów z udziałem kadry akademickiej posiadającej kwalifikacje adekwatne do założonych efektów uczenia się”.

Certyfikat „Studia z Przyszłością” przyznawany jest najbardziej innowacyjnym, nowoczesnym i prorynkowym kierunkom studiów w Polsce, wyróżniając programy studiów i koncepcje kształcenia cechujące się troską o najwyższą jakość dydaktyki, uwzględnianiem oczekiwań i potrzeb środowisk pracodawców oraz silnym zakorzenieniem w realiach społeczno-gospodarczych. Uczestników Konkursu ocenia  Jury, złożone z naukowców, przedstawicieli Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego i reprezentantów środowisk gospodarczych.

(Informacja prasowa WSEI w Lublinie)

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII I INNOWACJI W LUBLINIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia