Kierunki studiówKierunki studiów WarszawaStudia WarszawaUczelnieUczelnie niepubliczneUczelnie Warszawa

Europejska Uczelnia w Warszawie – kierunki studiów, rekrutacja

Chcesz studiować interesujący kierunek na przyjaznej studentom uczelni? Weź pod uwagę studia, które przygotowała dla kandydatów Europejska Uczelnia w Warszawie. Jej ofertę znajdziesz w tym artykule.

“Uczelnia przyjazna studentom” – taką dewizę ma Europejska Uczelnia w Warszawie. EU realizuje ją nie tylko przy komunikacji interpersonalnej, ale również poprzez dostosowanie programu studiów i metod nauczania do specyfiki XXI wieku. Uczelnia aktywnie korzysta więc np. z Internetu, zamieszczając materiały do nauki na platformie e–learningowej i prowadzi dużą część zajęć w sposób praktyczny, dzięki czemu studenci mają szansę poznać sposób pracy w wybranej dziedzinie jeszcze podczas studiów.

Uczelnia stale rozwija się i modernizuje, aby przekazywać aktualną wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne. Kadra naukowa EU składa się nie tylko z profesorów-teoretyków, lecz także inżynierów – praktyków i menedżerów pracujących w renomowanych przedsiębiorstwach i instytucjach państwowych. Dzięki takiej organizacji i współpracy uczelni z ośrodkami akademickimi i firmami krajowymi i zagranicznymi studenci mogą być pewni, że po ukończeniu studiów na EU będą świetnie przygotowani do pracy zawodowej w wybranej dziedzinie.

Kierunki studiów na Europejskiej Uczelni w Warszawie:

Studia I stopnia:

Studia jednolite magisterskie:

Studia magisterskie:

Czytaj również

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia