Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

IX Podkarpackie Młodzieżowe Święto Bezpieczeństwa

1 czerwca @ 09:00 14:00

Podkarpackie Młodzieżowe Święto Bezpieczeństwa to impreza cykliczna, którą WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa organizuje od 2012 roku.

Po przerwie spowodowanej pandemią Covid-19 wydarzenie będzie miało wyjątkowy charakter. Objął je Honorowym Patronatem szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Sekretarz Stanu Pan Paweł Soloch. Święto odbędzie się w środę 1 czerwca 2022 r. w Kampusie WSPiA. Tegoroczne Podkarpackie Młodzieżowe Święto Bezpieczeństwa będzie inauguracją obchodów 10-lecia realizowanego przez uczelnię programu edukacyjno-badawczego „Bezpieczna przyszłość”. Wojna na Ukrainie powoduje, że IX. edycja Święta ma charakter szczególny.

Do udziału w Podkarpackim Święcie Bezpieczeństwa zapraszani są uczniowie szkół średnich z Podkarpacia oraz studenci WSPiA i rzeszowskich uczelni oraz zainteresowani mieszkańcy regionu. IX edycja wydarzenia odbędzie się w środę 1 czerwca 2022 r. w godzinach od 9:00 do 14:00. Wszystkie pokazy, prezentacje i wydarzenia towarzyszące zorganizowane zostaną w Kampusie WSPiA przy ul. Cegielnianej 14 w Rzeszowie.

Wydarzenie na Facebooku

Więcej informacji na stronie Uczelni

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa