Filologie orientalne na Uniwersytecie Jagiellońskim

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Jagiellońskiego przygotowuje co roku ciekawą propozycję studiów dla kandydatów zainteresowanych Orientem. W ramach prowadzonych kierunków studenci nauczyć się mogą takich języków jak japoński, chiński czy turecki. Poznaj pełną ofertę studiów na UJ z zakresu filologii orientalnych.

Przedstawione tu kierunki to z pewnością propozycja dla tych, których fascynują daleki kultury, pełne odmienności od wzorców europejskich. Filologie orientalne to grupa kierunków, gdzie nacisk postawiony jest na praktyczną naukę języka. Na studiach zdobędziesz wiedzę o narodach, kulturze, literaturze krajów azjatyckich Bliskiego i Dalekiego Wschodu

Historię krakowskiej orientalistyki na UJ poznasz w filmie

Czas poznać kierunki oferowane przez Wydział Filologiczny UJ i zastanowić się nad wyborem tego właściwego dla siebie.

Filologie orientalne na Uniwersytecie Jagiellońskim

O wymienionych na tej liście kierunkach i innych kierunkach filologicznych w Krakowie dowiedzieć się możesz więcej dzięki stronie Studia filologiczne Kraków. Szukasz innych propozycji, poszukujesz dla siebie atrakcyjnej alternatywy na polskich uczelniach – zobacz – studia filologiczne.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Krakowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia