Kierunki studiów KatowiceStudia ekonomiczneStudia Katowice

Analityka gospodarcza w Katowicach

Studia na kierunku analityka gospodarcza otwierają drzwi do jednego z najbardziej perspektywicznych zawodów XXI wieku. Tylko jedna uczelnia w Katowicach proponuje ten kierunek studiów.

Zaliczany do przyszłościowych kierunków studiów, kierunek analityka gospodarcza, proponuje Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Analityka gospodarcza na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach

Najcenniejszym zasobem biznesowym są informacje, a ich znaczenie ciągle rośnie. Wyzwaniem jednak pozostaje poskromienie ogromnej ilości danych, które są generowane i pozyskiwane zarówno w Internecie jak i świecie rzeczywistym, a następnie przetworzenie ich w informację użyteczną, stanowiącą podstawę do podejmowania decyzji gospodarczych. Stąd ciągle rosnące zapotrzebowanie rynku pracy na specjalistów z szeroko pojętej dziedziny analityki i przetwarzania danych. Studia na kierunku Analityka Gospodarcza otworzą Ci drzwi do jednego z najbardziej perspektywicznych zawodów XXI wieku.

Więcej informacji o kierunkach ekonomicznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia ekonomiczne Katowice. Interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia ekonomiczne w Polsce.

Czytaj również

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Katowicach.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie

Czemu nie? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia