Grafika – Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Interesują Cię studia graficzne? Chcesz rozpocząć naukę na studiach na kierunku grafika w Warszawie? Dowiedz się więcej o propozycji AFiB Vistula!

Jeśli interesujesz się sztuką i masz artystyczne zacięcie, które zamierzasz rozwijać, to kierunek Grafika na Wydziale Sztuki, Techniki i Komunikacji Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie jest właśnie dla Ciebie! Uczelnia śledzi i angażuje się w postępującą rewolucję cyfrową – stawia na połączenie tradycyjnych technik artystycznych z nowoczesnymi, opartymi o warsztat fotograficzny i cyfrowy.

Zacznij studia licencjackie na kierunku Grafika i rozwijaj swoje umiejętności. Z AFiB Vistula zdobędziesz praktyczną wiedzę, która pozwoli Ci zostać grafikiem w branży reklamowej lub rozwijać talent w kierunku projektów artystycznych.

Jeżeli chcesz ubiegać się o przyjęcie na studia licencjackie na kierunku Grafika, musisz spełniać następujące wymagania:

  • posiadać świadectwo dojrzałości;
  • przedstawić zestaw prac potwierdzających podstawowe kompetencje artystyczne;
  • otrzymać pozytywną opinię zespołu kwalifikacyjnego z przeglądu zestawu prac.

Warunkiem uruchomienia kierunku jest zebranie określonej liczby kandydatów.

Kierunek Grafika (studia na poziomie licencjackim) pozwoli ci zrealizować jedną z dwóch specjalności:

  • grafika artystyczna;
  • grafika interdyscyplinarna.

SPECJALNOŚĆ: GRAFIKA ARTYSTYCZNA

Dzięki tej specjalności rozwiniesz się jako niezależny artysta grafik. Otrzymasz silne podstawy w zakresie rysunku, malarstwa i ilustracji. Poznasz co najmniej 10 technik graficznych: linoryt, linoryt barwny, suchą igłę, mezzotintę, miedzioryt, akwafortę, akwatintę, litografię, serigrafię i algrafię. Nauczysz się korzystać z wybranych środków przekazu i narzędzi, aby zrealizować określony cel. Będziesz gotowy do samodzielnej pracy twórczej.

SPECJALNOŚĆ: GRAFIKA INTERDYSCYPLINARNA

Dzięki tej specjalności zdobędziesz kompetencje grafika komputerowego. Poznasz programy pakietu Adobe CC: Photoshop, Illustrator, In Design, Premiere Pro, After Effect, Animate Pro. Dowiesz się, jak tworzyć w różnych technikach, a także, jak realizować filmy animowane oraz wykonać projekt łączący obraz i tekst. Nauczysz się obróbki cyfrowej zdjęć i filmów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: KIERUNKI STUDIÓW W AFiB VISTULA W WARSZAWIE

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia