Grafika – Akademia Śląska w Katowicach

Jeśli jesteś osobą o nieprzeciętnej kreatywności i chcesz rozwijać swoje umiejętności w zakresie tworzenia grafiki oraz nowoczesnych technik wizualizacyjnych i projektowych, to studia jednolite magisterskie na kierunku Grafika, które prowadzi Akademia Śląska w Katowicach będą doskonałym wyborem.

W ramach kierunku dostępne są następujące specjalności:

  • Projektowanie wizualnych elementów gier
  • Grafika multimedialna i animacja 3D
  • Grafika reklamowa

Studia na kierunku Grafika na Akademii Śląskiej gwarantują wielotorowy rozwój kompetencji zawodowych w połączeniu z umiejętnościami plastycznymi i bogatą wiedzą humanistyczną. Podczas zajęć studenci będą korzystać z profesjonalnego oprogramowania przeznaczonego do tworzenia grafiki różnego rodzaju i przeznaczenia tj.: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Flash, CorelDRAW, 3d Max Studio. Student tego kierunku poznaje praktyczne zastosowanie tradycyjnych metod druku: linoryt, wklęsłodruk, sitodruk oraz litografia.

Więcej informacji o kierunku GRAFIKA w AŚ w Katowicach

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Akademia Śląska

Więcej informacji o kierunkach artystycznych w Katowicach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia artystyczne Katowice. Interesujesz się sztuką zarówno w kontekście sztuk plastycznych lub muzycznych i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia artystyczne w Polsce.

Zobacz również treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia