Studia artystyczne w Katowicach

Najwięcej propozycji kierunków studiów artystycznych w Katowicach przygotował dla kandydatów Uniwersytet Śląski. Warto poznać ofertę Wydziału Sztuki i Nauki o Edukacji UŚ oraz Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego UŚ. Przykładowe kierunki studiów artystycznych w Katowicach to: REŻYSERIA, GRAFIKA.

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach proponuje kandydatom na nowy rok akademicki m.in. WZORNICTWO, GRAFIKĘ WARSZTATOWĄ. MALARSTWO. Wśród uczelni niepublicznych ofertę np. kierunku GRAFIKA posiadają WST oraz Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Katowicach. Typowe muzyczne kierunki w Katowicach oferuje kandydatom Akademia Muzyczna. Przykładowo: WOKALISTYKA, JAZZ I MUZYKA ESTRADOWA, INSTRUMENTALISTYKA. Kandydatów może również zainteresować kierunek MUZYKA W MULTIMEDIACH z oferty Uniwersytetu Śląskiego.

Kierunki studiów artystycznych w Katowicach

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: Studia artystyczne Katowice. Interesujesz się sztuką zarówno w kontekście sztuk plastycznych lub muzycznych i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia artystyczne.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Katowicach.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia