Grafika – studia licencjackie poleca Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

GRAFIKA – Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie
Studia I stopnia – licencjackie – stacjonarne lub niestacjonarne (sobota i niedziela) – 3 lata (6 semestrów)

Specjalności:

  • grafika artystyczna;
  • grafika dla biznesu.

Jeśli interesujesz się sztuką i masz artystyczne zacięcie, które zamierzasz rozwijać, to kierunek Grafika na Wydziale Sztuki, Techniki i Komunikacji Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest właśnie dla ciebie! Uczelnia śledzi i angażuje się w postępującą rewolucję cyfrową – stawia na połączenie tradycyjnych technik artystycznych z nowoczesnymi, opartymi o warsztat fotograficzny i cyfrowy.
Zacznij studia licencjackie na kierunku Grafika i rozwijaj swoje umiejętności. W AFiB zdobędziesz praktyczną wiedzę, która pozwoli ci zostać grafikiem w branży reklamowej lub rozwijać talent w kierunku projektów artystycznych.

Jeżeli chcesz ubiegać się o przyjęcie na studia licencjackie na kierunku Grafika, musisz spełniać następujące wymagania:

  • posiadać świadectwo dojrzałości;
  • przedstawić zestaw prac potwierdzających podstawowe kompetencje artystyczne;
  • otrzymać pozytywną opinię zespołu kwalifikacyjnego z przeglądu zestawu prac.

Studia na kierunku Grafika zostały zaplanowane tak, by jak najlepiej przygotować Cię do podjęcia pracy artystycznej w pożądanym miejscu. Praktyczne podejście połączone z możliwością zdobycia szerokiego wachlarza kompetencji sprawia, że możesz rozwijać się w konkretnym kierunku i swobodnie decydować o swojej przyszłości. Przekonaj się, że Vistula jest Uczelnią najlepszą w praktyce. Zobacz, jakie korzyści przyniosą Ci studia na kierunku Grafika.

KORZYŚCI ZE STUDIOWANIA GRAFIKI

Projektowanie grafik
Zyskasz wiedzę o tym, jak opracowywać i przygotowywać do druku materiały graficzne w różnych technikach. W tym procesie pomoże ci wyobraźnia, wiedza plastyczna i odpowiednie umiejętności techniczne.

Przygotowywanie grafik komputerowych DTP
Nauczysz się przygotowywać i przetwarzać wszelkie materiały graficzne w wersję cyfrową i gotową do druku – wszystko przy użyciu specjalistycznego oprogramowania komputerowego i sprzętu peryferyjnego.

Multimedialne przygotowanie
Nauczysz się projektować i przygotowywać elementy graficzne wykorzystywane w realizacjach multimedialnych. Zostaniesz wyposażony w wiedzę niezbędną do skompilowania projektu multimedialnego oraz jego realizacji.

Profesjonalne zdjęcia
Wykorzystasz wiedzę, umiejętności, sprzęt fotograficzny i specjalistyczne oprogramowanie do tworzenia wszelkiego rodzaju zdjęć, np. reportażowych, reklamowych czy artystycznych.

Profesjonalne ilustracje
Nauczysz się, jak w praktyce wykorzystywać wiedzę plastyczną, umiejętności warsztatowe i znajomość oprogramowania graficznego. Będziesz potrafił samodzielnie tworzyć profesjonalne ilustracje, będące interpretacją lub dopełnieniem przekazu werbalnego zawartego w materiałach do publikacji.

JAKA PRACA PO STUDIACH GRAFIKA?
Po ukończeniu studiów na kierunku Grafika otworzy się przed Tobą możliwość podjęcia pracy w wielu ciekawych miejscach. Będziesz mógł realizować się zawodowo w takich firmach i instytucjach jak:

  • agencje reklamowe i marketingowe;
  • muzea;
  • galerie sztuki;
  • wydawnictwa;
  • instytucje kultury.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AKADEMIA FINANSÓW I BIZNESU VISTULA W WARSZAWIE – STRONA WWW UCZELNI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia