Kierunki studiów WarszawanewStudia przyrodniczeStudia techniczneStudia Warszawa

Inżynieria ekologiczna w Warszawie

Chcesz wybrać studia łączące nauki przyrodnicze i techniczne, interesuje Cię wpływ przemysłu na środowisko, gospodarka rolna i leśna, odnawialne źródła energii itp.? Kierunek inżynieria ekologiczna może być dla Ciebie doskonałą propozycją!

Studia na kierunku inżynieria ekologiczna, które prowadzi Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, łączą elementy studiów przyrodniczych i technicznych. Studenci zdobywają specjalistyczną wiedzę w zakresie oceny technik i technologii stosowanych w gospodarce rolnej oraz leśnej.

Studenci uczą się określać wpływ inwestycji infrastrukturalno-przemysłowych na środowisko. Poznają też zasady przyrodnicze, administracyjne i prawne produkcji energii ze źródeł odnawialnych i tradycyjnych.

Perspektywy zawodowe – absolwenci tego kierunku mogą pracować w:

  • administracji rządowej i samorządowej na wszystkich szczeblach,
  • instytutach naukowych,
  • parkach narodowych i krajobrazowych,
  • organach inspekcji ochrony środowiska i organizacjach pozarządowych.

Więcej o kierunku przeczytasz na stronie SGGW w Warszawie

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Warszawa. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Warszawa.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia