Kierunki studiówKierunki studiów WarszawaStudia ekonomiczneStudia Warszawa

Kierunek ekonomia na uczelniach niepaństwowych w Warszawie

Gdy ustaje rekrutacja na uczelnie państwowe większym zainteresowaniem kandydatów na studia zaczynają się cieszyć propozycje uczelni prywatnych. Dzisiaj sprawdzamy, jak wygląda oferta kierunku ekonomia na uczelniach niepaństwowych w Warszawie

Część z kandydatów już wybrała. Inni poszukują swojego kierunku studiów po zakończeniu rekrutacji na uczelnie państwowe. Swoje zainteresowanie studiami ukierunkowują na uczelnie niepaństwowe. Postanowiliśmy sprawdzić, jak prezentuje się oferta popularnego kierunku ekonomia na uczelniach niepaństwowych w stolicy

Ekonomia – popularne studia!

Kierunek ekonomia należy do jednego z chętniej wybieranych kierunków w skali całego kraju. Stąd oferta tych studiów jest bogata. W stolicy oprócz uczelni państwowych znaleźć można ten kierunek na kilku uczelniach niepaństwowych.

Czy warto studiować ekonomię w Warszawie?

Stolica kraju to miejsce intensywnego rozwoju biznesu i centrów usług wspólnych, czego konsekwencją jest duże zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu ekonomii, finansów, transportu i logistyki. Strategiczne położenie w centralnej Polsce powoduje, że w Warszawie kwitną handel i przemysł. Warszawa jest więc doskonałym miejscem pracy i kształcenia w dziedzinie ekonomii.

Dokonajmy przeglądu kilku propozycji na warszawskich uczelniach niepaństwowych, które prowadzą ten atrakcyjny kierunek studiów.

Ekonomia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Studia na Vistuli to doskonała okazja poznania zagadnień mikro- i makroekonomii. Uczelnie stawia na praktyczny wymiar kształcenia. Będziesz pracować z wybitnymi, doświadczonymi wykładowcami i praktykami biznesu, dzięki którym postawisz pierwsze kroki w zawodzie. Nauczysz się, jak stworzyć biznesplan oraz przeprowadzić analizę zagrożeń i ryzyka. Poznasz zagadnienia prawne, finansowe i organizacyjne, a także uwarunkowania i założenia funkcjonowania przedsiębiorstw.

W ramach kierunku ekonomia do wyboru jest kilka specjalności w tym kilka całkiem nowych:

  • Zielona Gospodarka/Green Economy
  • Ekonomika transportu i logistyki
  • Biznes E-commerce
  • Strategie biznesu i polityka gospodarcza
  • Biznes międzynarodowy

Ekonomia w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie

Adresatami studiów na kierunku ekonomia w Akademii Leona Koźmińskiego są osoby chcące rozwijać swoje umiejętności profesjonalne i badawcze pod kątem działalności zawodowej w warunkach dynamicznych zmian zachodzących we współczesnej gospodarce.

Zobacz film o kierunku:

Poznaj ofertę i konkrety dotyczące studiów na innych uczelniach bezpośrednio ze stron poświęconych kierunkowi ekonomia.

Kierunek ekonomia na uczelniach niepaństwowych w Warszawie

Więcej informacji również o innych kierunkach ekonomicznych np. finansach i rachunkowości, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia ekonomiczne w Warszawie. Interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia ekonomiczne w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia