Kierunki studiów WrocławNoweStudia Wrocław

Kierunki studiów we Wrocławiu i województwie dolnośląskim – aktualizacja bazy o studiach dla maturzystów

Dla tych, którzy chcą podjąć studia we Wrocławiu i województwie dolnośląskim w roku akademickim 2024/25, czasu na ostateczne decyzje o wyborze kierunku pozostało jeszcze całkiem sporo.

Uczelnie coraz dokładniej określają swoją ofertę studiów i dostarczają coraz dokładniejszych informacji o programach, ścieżkach kształcenia, specjalnościach itp. Staramy się śledzić na bieżąco wszelkie zmiany i was o tym informować. Dokonaliśmy właśnie kolejnej aktualizacji związanej z dostępnością kierunków studiów na uczelniach w regionie

Od poprzedniej aktualizacji najważniejsze wydarzenie dla zainteresowanych podjęciem studiów we Wrocławiu to pojawienie się dwóch nowych uniwersytetów. Dolnośląska Szkoła Wyższa oraz Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu przekształciły się odpowiednio w: Uniwersytet Dolnośląski DSW Wrocław oraz Uniwersytet WSB Merito Wrocław.

Ofertę można prześledzić na stronie: Kierunki studiów we Wrocławiu w sekcji: Kierunki studiów we Wrocławiu i woj. dolnośląskim – rok akademicki 2023/24 w sekcji: Kierunki studiów we Wrocławiu i woj. dolnośląskim rok akademicki 2024/2025 – baza kierunki Wrocław.

Przed ostatecznym wyborem kierunku studiów warto również zaznajomić się z informacjami na temat uczelni, które działają w Bydgoszczy oraz na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Niezbędne zestawienie znajdziecie na stronie: Uczelnie we Wrocławiu i województwie dolnośląskim.

Chcesz na bieżąco śledzić informacje o studiach w Bydgoszczy i województwie kujawsko-pomorskim, szukasz inspiracji dla swojego wyboru studiów. To proste dzięki stronie: Studia Wrocław – uczelnie, kierunki studiów, rekrutacja.

Dla osób, które już mają bardziej sprecyzowane zainteresowania pomocna może okazać się strona: Rodzaje studiów we Wrocławiu.

Dla tych, którzy chcą poznać oczekiwania stawiane przez uczelnie w procesie rekrutacji na szkół wyższych we Wrocławiu i w województwie dolnośląskim najlepszą stroną będzie: Rekrutacja na studia Wrocław.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia