Konkurs – Innowacje w drogownictwie

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaprasza do udziału w konkursie na najlepsze prace dyplomowe, których wyniki mogą być zastosowane w drogownictwie.

Druga edycja konkursu “Innowacje w drogownictwie“, organizowanego przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA), to szansa dla studentów bądź absolwentów studiów I i II stopnia, stacjonarnych lub niestacjonarnych, których prace dyplomowe (magisterskie, inżynierskie, licencjackie) zostały lub zostaną obronione w okresie od 1 stycznia 2021 do 13 września 2022 roku.

Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszych prac dyplomowych, których wyniki mogą być zastosowane w drogownictwie. To również promowanie idei przedsiębiorczości i innowacyjności wśród społeczności akademickiej. 

Konkurs obejmuje prace dyplomowe, które zostały (lub zostaną) obronione we wskazanym roku akademickim, w następujących kategoriach

  1. Materiały i technologie drogowe, 
  2. Inżynieria ruchu, inteligentne systemy zarządzania ruchem oraz rozwiązania BRD,  
  3. Optymalne konstrukcje inżynierskie. 

Prace uwzględniające aspekty ochrony środowiska lub wykorzystania odnawialnych źródeł energii (OZE) na drogach, będą dodatkowo punktowane! 

Zgłoszenia będą przyjmowane do 22 września 2022 roku.

Więcej informacji na stronie www.gov.pl


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia