Konkurs Popularyzator Nauki 2021

Organizowany od 2005 roku konkurs Popularyzator Nauki organizowany jest przez serwis Nauka w Polsce Polskiej Agencji Prasowej we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki (wcześniej: Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego).

Popularyzator Nauki to najstarszy i najbardziej prestiżowy w Polsce konkurs, w którym nagradzani są uczeni, ludzie mediów, instytucje oraz społecznicy, których pasją jest dzielenie się wiedzą i odsłanianie tajemnic współczesnej nauki osobom niezwiązanym ze środowiskiem akademickim.

Od połowy października na łamach serwisu Nauka w Polsce prezentowana była działalność 23 kandydatów nominowanych do nagrody Popularyzator Nauki 2021. Laureatów poznamy w piątek 3 grudnia, podczas gali w Warszawie.

Zostaną oni wyłonieni w kategoriach: Naukowiec, Animator, Zespół, Instytucja, Media, a także laureat/laureatka nagrody głównej – osoba, która otrzyma tytuł Popularyzatora Nauki 2021. Jak co roku przy okazji konkursu redakcja serwisu Nauka w Polsce przyzna pozaregulaminową Nagrodę im. red. Tomasza Trzcińskiego za wzorcową politykę informacyjną.

NOMINOWANI DO NAGRODY

w kategorii Animator:

w kategorii Instytucja:

w kategorii Media:

w kategorii Naukowiec:

w kategorii Zespół:

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie NAUKA W POLSCE

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia