Kierunki studiówKierunki studiów WrocławStudia logistyczneStudia Wrocław

Logistyka w MWSLiT we Wrocławiu

Chcesz wybrać studia na kierunku logistyka we Wrocławiu? Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu będzie świetnym wyborem!

Interesują Cię studia I stopnia na kierunku logistyka? Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu już od 20 lat kształci licencjatów, inżynierów i magistrów z zakresu nauk logistycznych. Profesjonalnie, z gwarancją jakości, na wysokim poziomie wykwalifikowana kadra naukowa przekazuje wiedzę z zakresu m.in.: logistyki globalnej, zaopatrzenia, dystrybucji, transportu, marketingowej, ekologistyki, logistyki odzysku, miejskiej oraz e-logistyki.

Polska w ostatnich latach poprzez swój rozwój stała się bardzo atrakcyjną częścią wschodniej Europy dla inwestorów. Zachodnie firmy wkraczając na nasz rynek otwierają nowe fabryki, magazyny dając nowe miejsca zatrudniania. Z rankingów i analiz rynku pracy przeprowadzonych w ostatnim czasie wynika, że na pierwszym miejscu najbardziej poszukiwanych zawodów, jaki wskazali pracodawcy plasuje się inżynier logistyk.

Sprawdź jakie są różnice między studiami licencjackimi i inżynierskimi, dowiedz się więcej – przeczytaj opisy specjalności!

LOGISTYKA – studia I stopnia – licencjackie (stacjonarne i niestacjonarne) – 6 semestrów

Studia licencjackie są studiami zawodowymi, kierowanymi głównie do osób, które zamierzają w ciągu trzech lat studiowania zdobyć poszukiwany na rynku pracy zawód jak i praktyczne umiejętności. Współcześnie obserwowana zmiana preferencji rynkowych oraz potrzeb odbiorców stawia przed przedsiębiorstwami określone wyzwania. W erze narastającej konkurencji, coraz większego znaczenia nabierają zagadnienia definiujące poziom obsługi klienta w aspekcie takich kryteriów jak: jakość, niezawodność, elastyczność, szybkość dostaw oraz cena. Czynniki te to kluczowe obecnie składowe orientacji rynkowej, determinujące konkurencyjność i rozwój przedsiębiorstwa. Dlatego właśnie dla przedsiębiorstw pragnących uzyskać i utrzymać silną, konkurencyjną pozycję na rynku koniecznie jest skupienie się na działaniach wspierających zaspokajanie potrzeb konsumenckich w najbardziej elastyczny sposób.

Specjalności:


LOGISTYKA – studia I stopnia – inżynierskie (stacjonarne i niestacjonarne) – 7 semestrów

Według najnowszych prognoz, na świecie zakłada się deficyt inżynierów w kluczowych gałęziach gospodarki. Będzie to powodowało duże zainteresowanie firm właśnie inżynierami, a zwłaszcza logistykami, jako specjalistami interdyscyplinarnymi. Studia inżynierskie to najlepsza inwestycja.

Specjalności:

SERWIS DLA KANDYDATÓW NA STUDIA: https://www.mwsl.eu/rekrutacja

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MIĘDZYNARODOWA WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI I TRANSPORTU WE WROCŁAWIU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia