MaturaStudia WarszawaWydarzenie Tygodnia

Matura 2022 z Uczelniami Vistula

Pewnie czujesz już na plecach dreszcz maturalnych emocji. Nic dziwnego, egzamin dojrzałości niedługo. To pora, aby wszystko sobie w głowie poukładać, a jeśli są jakieś deficyty – koniecznie nadrobić. Nie wiesz jak? Weź udział w projekcie Matura 2022 z Uczelniami Vistula. Otrzymasz profesjonalne wsparcie i to zupełnie za darmo. Partnerem strategicznym projektu jest Fundacja Perspektywy, a patronem medialnym portal otouczelnie.pl.

Uczysz się, ale wydaje ci się, że masz mętlik w głowie? Przygotowanie się do egzaminu dojrzałości jest rzeczywiście sporym wyzwaniem i źródłem potężnego stresu. Można jednak nad tym zapanować.

Trzeba tylko wiedzieć, jak do tego podejść. Program Matura 2022 z Uczelniami Vistula pomoże ci za darmo przejść przez ten trudny czas i osiągnąć sukces. Szczegóły znajdziesz pod linkiem: https://www.vistula.edu.pl/kandydat/matura

START JUŻ 20 LUTEGO!

Na ten unikatowy projekt, który potrwa do 27 kwietnia, składa się cykl webinarów, podczas których:

  • powtórzysz matematykę, język polski i język angielski na poziomie podstawowym;
  • dowiesz się, jak przed maturą zarządzać sobą, czasem i stresem;
  • jak dopasować kierunek studiów do swoich zainteresowań i talentów;
  • poznasz kierunki Uczelni Vistula.

W trakcie powtórek z matematyki, polskiego i angielskiego omówisz z ekspertami najtrudniejsze pytania i zadania z poprzednich matur, dowiesz się, jak uniknąć typowych maturalnych błędów.

Powtórkę z matematyki poprowadzą wybitni eksperci z platformy edukacyjnej eTrapez.pl.

Język polski podszlifujesz z Pauliną Mikułą – polonistką, popularyzatorką wiedzy o języku polskim, która prowadzi na YouTube kanał „Mówiąc inaczej”, a język angielski z Dorotą Jabłońską, egzaminatorką z Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

W trakcie spotkań online z wykładowcami Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula dowiesz się natomiast, jak uczyć się efektywnie. Odkryjesz zaskakujące metody i triki, skuteczne techniki i strategie. Poznasz metody motywacji do nauki i sposoby przezwyciężania słabości. Dowiesz się, jak zorganizować czas, zrobić harmonogram, dzielić naukę na etapy i efektywnie wykorzystać umysł. Odkryjesz także sposoby na wypracowanie nawyku uczenia się i systematyczności, a także zadbania przed maturą o duszę i ciało.

Uczestnicząc w webinarach, zyskasz rzetelną wiedzę i cenne umiejętności, które ułatwią ci nie tylko zdanie egzaminu maturalnego, ale przydadzą się także w trakcie studiów. Odkryjesz swoje silne strony i dowiesz się, jak kształtować w sobie zdolność do elastyczności, kreatywności i samodzielnej pracy. To zaprocentuje w przyszłości.

Udział w webinarach wymaga rejestracji. Po każdym spotkaniu uczestnicy otrzymają e-mail z podsumowaniem i pomocniczą dokumentacją.

Projekt Matura 2022 z Uczelniami Vistula jest realizowany we współpracy z magazynem „Perspektywy” jako partnerem strategicznym – liderem zaufania w kwestii wyboru studiów. Patronem medialnym jest portal otouczelnie.pl.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula to najstarsza z działających niepublicznych uczelni w Polsce. Jest międzynarodową szkołą biznesu, która posiada prestiżowe akredytacje. Oferuje innowacyjne kierunki studiów i bezpieczne, atrakcyjne warunki studiowania. W Rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2021 zajmuje 4. miejsce. Plasuje się też na 4. pozycji wśród wszystkich polskich uczelni w kategorii Absolwent na rynku pracy – zaraz za SGH, Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i Politechniką Warszawską.

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie jest renomowaną uczelnią prostudencką z międzynarodową atmosferą i silnymi związkami z biznesem. Kształci dla rynku pracy sektora czasu wolnego i hotelarstwa oraz w zakresie dietetyki. Posiada prestiżową akredytację THE-ICE (The International Centre of Excellence in Tourism and Hospitality Education) – to znak najwyższej jakości nauczania.

Więcej o projekcie Matura 2022 z Uczelniami Vistula znajdziesz po adresem: https://www.vistula.edu.pl/kandydat/matura

(Materiały prasowe Uczelni Vistula)

Więcej: vistula.edu.pl

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia