EdukacjaKursy maturalneMaturaNoweWebinary

Matura 2023 z Uczelniami Vistula

Czy w tym roku matura będzie rzeczywiście trudniejsza niż w poprzednich latach? To pewne, że będzie nowa formuła i nowe zasady, a zadania mogą być bardziej wymagające. Nie stresuj się.

Weź udział w projekcie Matura 2023 z Uczelniami Vistula. Otrzymasz profesjonalne wsparcie i to zupełnie za darmo. Partnerem strategicznym projektu jest Fundacja Perspektywy, a patronem medialnym portal Otouczelnie.pl.

Matura z Uczelniami Vistula to projekt, który jest realizowany od kliku lat z ogromnym sukcesem.

Maturzystów przyciąga unikatowy program i fantastyczni eksperci.

Wykorzystaj więc optymalnie czas, który został do matury i nie stresuj się. W trakcie darmowych spotkań online z wykładowcami Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula dowiesz się, jak uczyć się efektywnie. Odkryjesz zaskakujące metody i triki, skuteczne techniki i strategie uczenia się. Nadrobisz zaległości, otrzymasz potężny ładunek potrzebnej wiedzy i praktycznych wskazówek, które cię wzmocnią. Powtórzysz materiał z matematyki na poziomie podstawowym oraz z języka angielskiego. Przeanalizujesz zadania, które w ubiegłych latach sprawiały maturzystom najwięcej problemów.

Skuteczne przygotowanie się do egzaminu dojrzałości wymaga także dyscypliny, kreatywności, umiejętności zarządzania czasem, a także zadbania o siebie, swój mózg i nerwy.

Biorąc udział w programie Matura z Uczelniami Vistula, dowiesz się, jak opanować strach i rozładować stres. Poznasz złote zasady motywacji do nauki i planowania pracy, najskuteczniejsze metody zapamiętywania oraz techniki i strategie uczenia się. Poznasz również tajemnice diety i aktywności, które zwiększają intelektualny potencjał. Nauczysz się, jak zadbać przed maturą o duszę i ciało.

Uczestnicząc w webinarach, zyskasz rzetelną wiedzę i cenne umiejętności, które ułatwią ci nie tylko zdanie egzaminu maturalnego, ale przydadzą się także w przyszłości. Odkryjesz swoje silne strony i dowiesz się, jak je rozwija

i wykorzystać, aby osiągnąć sukces.

Zarejestruj się już dziś na webinary z ekspertami Uczelni Vistula. Zostały ostatnie wolne miejsca!

Szczegóły znajdziesz pod linkiem:

https://vistula.edu.pl/kandydat/matura/webinary

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest międzynarodową szkołą biznesu o 30-letniej tradycji. Posiada prestiżowe międzynarodowe akredytacje ACCA, PMI GAC, CEEMAN i CIMA. Oferuje innowacyjne programy studiów i atrakcyjne warunki studiowania. W Rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2022 zajmuje 1. miejsce w kategorii Absolwent na rynku pracy.

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie jest renomowaną uczelnią prostudencką z międzynarodową atmosferą i silnymi związkami z biznesem. Kształci dla rynku pracy sektora czasu wolnego i hotelarstwa oraz w zakresie dietetyki. Posiada prestiżową akredytację THE-ICE (The International Centre of Excellence in Tourism and Hospitality Education) – to znak najwyższej jakości nauczania.

Materiały prasowe Uczelni Vistula

Więcej: vistula.edu.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia