Menedżer Transportu Drogowego – AFiB Vistula w Warszawie

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zaprasza na studia podyplomowe z zakresu logistyki i transportu.

Menedżer Transportu Drogowego – to 2-semestralne studia podyplomowe, na które rekrutację prowadzi Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

Studia skierowane są dla osób, które chcą zarządzać przedsiębiorstwem lub prowadzić własną firmę w zakresie transportu drogowego osób i rzeczy. Studia pomogą zdobyć certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym. Po jego uzyskaniu można świadczyć usługi w skali nie tylko krajowej, ale także międzynarodowej.

Oferowane studia prowadzone są pod patronatem Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego i zapewniają każdemu słuchaczowi specjalistyczną wiedzę potrzebną do legalnego oraz świadomego funkcjonowania w branży transportu drogowego. Podczas dwóch semestrów studiów przekazana zostanie wiedza z zakresu prawa cywilnego, celnego, handlowego, pracy i przepisów socjalnych kierowców w transporcie, prawa podatkowego oraz finansowych aspektów zarządzania przedsiębiorstwem, bezpieczeństwem drogowym, a przede wszystkim unijnych warunków dostępu do zawodu przewoźnika drogowego.

Więcej informacji o tym kierunku na stronie Uczelni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: STUDIA PODYPLOMOWE W WARSZAWIE – GRUPA UCZELNI VISTUA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia