Nowerekrutacja 2026Rekrutacja na studiaRekrutacja WarszawaStudia Warszawa

Politechnika Warszawska – trwa rekrutacja, zacznij studia w lutym!

Chcesz rozpocząć studia już w lutym? Jest taka możliwość – Politechnika Warszawska rekrutuje na studia I i II stopnia.

Politechnika Warszawska informuje, że trwa rekrutacja na studia I stopnia (niestacjonarne w trybie na odległość) oraz studia II stopnia (stacjonarne i niestacjonarne).

W przypadku studiów niestacjonarnych I stopnia Uczelnia przygotowała dwie możliwości w trybie na odległość (przez Internet) – to elektronika i telekomunikacja oraz informatyka stosowana. Czas na zapisy i wniesienie opłaty rekrutacyjnej upływa tu 25 stycznia. 

Chcesz kontynuować naukę na studiach II stopnia? Do wyboru jest aż 57 kierunków: 50 stacjonarnych (w tym 12 po angielsku) i 7 niestacjonarnych (w tym 1 po angielsku). Możesz studiować w Warszawie i Filii w Płocku.
W ofercie dwie nowości – kierunki w trybie niestacjonarnym na odległość: informatyka stosowana (Applied Computer Science) po angielsku oraz inżynieria biomedyczna po polsku.
Rejestracja na studia II stopnia trwa do 8 lutego, z wyjątkiem studiów niestacjonarnych na odległość, gdzie kończy się 1 lutego. Pamiętaj, żeby terminowo nie tylko się zapisać, ale także uregulować opłatę rekrutacyjną i dostarczyć wymagane dokumenty. 

Zapisy na niektóre kierunki mogą zostać przedłużone, dlatego zachęcamy do regularnego sprawdzania systemu IRK Uczelni.

Szczegółowe informacje na stronie:
https://www.pw.edu.pl/aktualnosci/zacznij-studia-w-lutym-2026-roku-trwa-rekrutacja

CZYTAJ TAKŻE – Rekrutacja na studia:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Warszawie:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Rodzaje studiów Warszawa

Ciekawy artykuł? Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia