NaukaNoweWykłady otwarteZ życia uczelni

Profesor z Oksfordu z wykładem o sztucznej inteligencji – WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa 22 lutego 2024 roku zaprasza na wykład o sztucznej inteligencji. Spotkanie poprowadzi wybitny absolwent Uniwersytetu Oksfordzkiego profesor Tom Hashimoto, pełniący wiele kluczowych funkcji w uczelniach i organizacjach na całym świecie.

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa w czwartek 22 lutego 2024 roku zaprasza na otwarty wykład “Knowledge management with AI. Can AI be creative and innovation?”, który wygłosi wybitny profesor Tom Hashimoto. Spotkanie odbędzie się o godz. 12:30 w Auli 1.18 WSPiA przy ul. Cegielnianej 14 w Rzeszowie.

Sztuczna inteligencja odgrywa coraz większą rolę w wielu dziedzinach naszego życia, a zarządzanie wiedzą jest jednym z obszarów, które niewątpliwie mogą skorzystać z zaawansowanych technologii AI. Dlatego Kolegium Zarządzania WSPiA w ramach cyklu spotkania z ciekawym człowiekiem zaprasza na otwarty wykład wybitnego profesora Toma Hashimoto, LL.M., DPhil (Oxon), FHEA.

Profesor Tom Hashimoto pełni wiele kluczowych funkcji w uczelniach i organizacjach na całym świecie. Jest Dyrektorem ds. Współpracy Międzynarodowej na Uczelni Vistula oraz Profesorem Ekonomii Międzynarodowej i Regionalnej na Uniwersytecie w Wilnie. Jest także dyrektorem generalnym Shifting Tides Productions, a także członkiem-założycielem We Coach One Limited.

Co niezwykle ciekawe, profesor Hashimoto posiada tytuł doktora geografii finansowej Uniwersytetu Oksfordzkiego oraz należy do grona członków Lions Club Warszawa Host i elitarnej, brytyjskiej Mensy.

Jego obszary zainteresowań to rozwój sprzyjający włączeniu społecznemu w UE, rozwój centrów finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej oraz FinTech i etyka. Jako konsultant doradza i szkoli kadrę kierowniczą i menedżerów wyższego szczebla, głównie w MŚP, które chcą rozszerzyć swój międzynarodowy i międzypokoleniowy zasięg.

Więcej informacji o tym wydarzeniu na stronie Uczelni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WSPiA RZESZOWSKA SZKOŁA WYŻSZA – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Rzeszowie:

Studia w Rzeszowie

Kierunki studiów w Rzeszowie

Rekrutacja na studia w Rzeszowie

Uczelnie Rzeszów

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia