KonferencjeNaukaNoweZ życia uczelni

PoznAI – Jak nawigować w świecie, gdzie generatywne AI zmienia reguły gry

Zapraszamy do obejrzenia prelekcji, która została wygłoszona w trakcie konferencji PoznAI w Collegium Da Vinci.

Projekt PoznAI poświęcony jest rozwojowi sztucznej inteligencji w różnych obszarach życia, takich jak edukacja, nauka, biznes i relacje międzyludzkie.

Zapraszamy do obejrzenia zarejestrowanego materiału z Konferencji PoznAI, która odbyła się 26 października w Collegium da Vinci w Poznaniu.

Jak nawigować w świecie, gdzie generatywne AI zmienia reguły gry? Jak bardzo AI wpływa na świat w którym żyjemy? Na te pytania odpowiada Director of Software Engineering w GSK Marek Zieliński.

O gościu: Marek Zieliński – Director of Software Engineering / GSK – kieruje zespołem tworzącym oprogramowanie, które pomaga naukowcom z GSK w opracowywaniu nowych leków i szczepionek, przy wykorzystaniu zaawansowanej inżynierii oprogramowania, inżynierii danych, technologii chmurowych oraz AI. Z powodzeniem buduje i zarządza międzynarodowymi zespołami i globalnymi usługami IT. Jest absolwentem studiów informatycznych i programu Executive MBA Poznań-Atlanta. Jako okazjonalny prelegent, chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Poza pracą pasjonuje się literaturą faktu, nowymi technologiami, tworzeniem sztuki multimedialnej i dobrym kinem sci-fi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: COLLEGIUM DA VINCI W POZNANIU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia