Kierunki studiówKierunki studiów Nowy TargNoweRekrutacja Nowy TargStudia Nowy TargStudia psychologiczne

Psychologia – nowość w ofercie PPUZ w Nowym Targu

Psychologia to kolejna nowość w ofercie Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, która już od października funkcjonować będzie jako Akademia Nauk Stosowanych.

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu informuje, że uruchomiła studia jednolite magisterskie na kierunku psychologia. Studia realizowane będą w trybie stacjonarnym. Naukę będzie mogło rozpocząć 60 studentów, rekrutacja ruszy we wrześniu.

Uruchomienie nowego, oczekiwanego kierunku studiów, wpisuje się w zadania strategiczne Uczelni w zakresie kształcenia, a poszerzenie oferty kształcenia o kierunek psychologia jest odpowiedzą na potrzeby lokalnej społeczności. Wzrastające tempo życia, mniejsza stabilność społeczna, nasilające się zaburzenia psychopatologiczne oraz starzenie się społeczeństw powodują, że zapotrzebowanie na wiedzę psychologiczną oraz jej zastosowanie w praktyce nieustannie rośnie.

Immanentną częścią procesu kształcenia w ramach studiów psychologicznych jest rozwijanie wrażliwości ich uczestników na odmienność i różnorodność ludzi. Budowanie szacunku dla Innego, tworzy jednocześnie podstawę dla nabywania umiejętności współpracowania z osobami o odmiennej wrażliwości, wykształceniu czy pochodzeniu. Interdyscyplinarny charakter studiów psychologicznych rozwija otwartość na różne idee, uczy poszukiwania i uwzględniania różnych rodzajów argumentacji.

PPUZ w Nowym Targu

SPRAWDŹ TAKŻE: PPUZ W NOWYM TARGU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE – Studia psychologiczne w Polsce:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia