NoweRekrutacja na studiaRekrutacja Zielona GóraStudia Zielona Góra

Rekrutacja na Uniwersytet Zielonogórski tylko do końca dnia

Terminy rejestracji na studia są bezwzględne. Mają swój szybki koniec. Właśnie dzisiaj jest ostatni dzień rejestracji na kierunki studiów, które w swojej ofercie przygotował dla kandydatów Uniwersytet Zielonogórski.

Co roku oferta, którą przygotowuje Uniwersytet Zielonogórski przyciąga rzesze kandydatów. Właśnie dzisiaj 11. lipca kończy się rejestracja na studia stacjonarne I stopnia oraz na studia jednolite magisterskie. Termin 11. lipca nie dotyczy jednak kierunku lekarskiego. Na ten kierunek zapisy będą jeszcze jutro, czyli do 12. lipca.

Ważną datą w terminarzy rekrutacji na studia jest moment ogłoszenia wyników. W przypadku Uniwersytetu Zielonogórskiego zdarzy się to 14. lipca.

Później pozostanie już tylko, w przypadku przyjęcia na studia, przekazać w wyznaczonym terminie niezbędne dokumenty do zakończenia rekrutacji i cieszyć się wakacjami.

Na wiele kierunków prowadzony będzie II nabór. Lista kierunków ogłoszona zostanie 1 sierpnia 2022.

Najważniejsze informacje o rekrutacji znajdziecie na stronie: http://rekrutacja.uz.zgora.pl/szczegolowy-kalendarz-rekrutacji-na-studia-pierwszego-stopnia-i-jednolite-studia-magisterskie/

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia