Kierunki studiów Rzeszówrodzaje studiów RzeszówStudiaStudia pedagogiczneStudia Rzeszów

Studia pedagogiczne w Rzeszowie

Wybierasz się na studia pedagogiczne w Rzeszowie? Kierunki PEDAGOGIKA, PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA, PEDAGOGIKA SPECJALNA to oferta Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Przez długie lata studia pedagogiczne plasowały się w czołówce najchętniej wybieranych kierunków studiów przez absolwentów szkół średnich. Ta sytuacja się ostatnio zmieniła, ale wciąż wielu kandydatów stara się o indeks na jednym z kierunków związanych z pedagogiką. Tak również jest w Rzeszowie.

Studia pedagogiczne w Rzeszowie proponuje kandydatom aktualnie jedynie Uniwersytet Rzeszowski. Warto poznać specjalności, wymagania w ramach rekrutacji oraz perspektywy zawodowe absolwentów.

Poniżej prezentujemy listę kierunków pedagogicznych w Rzeszowie.

Kierunki studiów pedagogicznych w Rzeszowie 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia pedagogiczne Rzeszów. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia pedagogiczne w Polsce.

Czytaj również:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Rzeszowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Rzeszowie:

Studia w Rzeszowie

Kierunki studiów w Rzeszowie

Rekrutacja na studia w Rzeszowie

Uczelnie Rzeszów

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia