Kierunki studiówKierunki studiów RzeszówStudia pedagogiczneStudia Rzeszów

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Rzeszowie

Chcesz wybrać studia na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Rzeszowie? Co musisz wiedzieć, zanim podejmiesz decyzję o wyborze tego kierunku?

Czy warto studiować kierunek pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna?

Jak ważne jest kształcenie przedszkolne i wczesnoszkolne specjalnie nie trzeba nikogo przekonywać. Studia na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna pozwolą Ci zdobyć kwalifikacje pedagogiczne i nauczycielskie wymagane w pracy z dziećmi na najwcześniejszych etapach edukacji. Oczywiście nie są to studia dla wszystkich, ale już sam fakt, że myślisz o ich podjęciu, sugeruje, że możesz podsiadać predyspozycje do pracy z małymi uczniami.

Gdzie studiować kierunek pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Rzeszowie?

Studia na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna ma w swojej ofercie m.in. Uniwersytet Rzeszowski. Dowiedz się więcej i wybierz studia pedagogiczne w Rzeszowie!

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Rzeszowskim

Kierunek studiów pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, proponowany przez Uniwersytet Rzeszowski, pozwala zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu głównych problemów pedagogiki, podstawowych koncepcji rozwoju człowieka, wychowania i kształcenia, ze szczególnym uwzględnieniem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, jak również procesów wychowania i kształcenia, uwzględniając wybrane obszary z zakresu biologii, filozofii, historii, socjologii, psychologii, antropologii, realizowanych na poziomie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz funkcjonowania dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Absolwent jednolitych studiów magisterskich na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna uzyskuje kwalifikacje do pełnienia roli zawodowej nauczyciela przedszkola, oddziału przedszkolnego, punktu i zespołu wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.

Kierunek pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Rzeszowie

Więcej informacji o kierunkach pedagogicznych, ich opisy, informacje o zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia pedagogiczne Rzeszów. Interesujesz się zagadnieniami pedagogicznymi lub myślisz o pracy w instytucjach związanych z edukacją, nauką, albo organizowaniem szkoleń, chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia pedagogiczne w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Rzeszowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Rzeszowie:

Studia w Rzeszowie

Kierunki studiów w Rzeszowie

Rekrutacja na studia w Rzeszowie

Uczelnie Rzeszów

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Jeden komentarz do “Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Rzeszowie

  • Ja akurat robię licencjat z pedagogiki na WSKZ Wygrała wygoda studiowania online, bo przy mojej pracy zawodowej ciężko o wolne weekendy. Teraz jestem spokojna o naukę i pracę. Wszystko robię we własnym tempie i nigdzie się nie spieszę .

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia