Studia podyplomoweStudia Warszawa

Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń – AFiB Vistula w Warszawie

Celem studiów jest przekazanie słuchaczom specjalistycznej wiedzy z zakresu rzeczoznawstwa pojazdów, maszyn i urządzeń, wykonywania ocen technicznych, kalkulowania kosztów napraw pojazdów i maszyn a także zasad rekonstrukcji wypadków drogowych.

Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń – to 2-semestralne studia podyplomowe, które proponuje kandydatom Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

Studia skierowane są do osób współpracujących z podmiotami zajmującymi się naprawami pojazdów, maszyn i urządzeń, likwidacją szkód w pojazdach,  maszynach i urządzeniach, rzeczoznawców, firm leasingowych, kancelarii prawnych specjalizujących się głownie w prawie rodzinnym i spadkowym, kancelarii odszkodowawczych oraz wszystkich zainteresowanych uzyskaniem nowych kompetencji dotyczących rzeczoznawstwa a także dla wszystkich reprezentantów wolnego zawodu rzeczoznawcy majątkowego, którzy chcą rozszerzać swoją wiedzę.

Warunkiem ukończenia studiów jest zaliczenie egzaminu w formie testu, po każdym semestrze, oraz złożenie pracy pisemnej w formie oceny uszkodzeń pojazdu wraz z wyceną kosztów naprawy wykonaną w dowolnym z omawianych systemów eksperckich.

Więcej informacji o tym kierunku na stronie Uczelni vistula.edu.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AKADEMIA FINANSÓW I BIZNESU VISTULA W WARSZAWIE – STUDIA PODYPLOMOWE

CZYTAJ TAKŻE:


Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia