Kierunki studiów Rzeszówrodzaje studiów RzeszówStudiaStudia artystyczneStudia Rzeszów

Studia artystyczne w Rzeszowie

Uniwersytet Rzeszowski proponuje kandydatom studia artystyczne na kierunkach: np. GRAFIKA, SZTUKI WIZUALNE. Dla zainteresowanych studiami muzycznymi również ciekawa oferta np. JAZZ I MUZYKA ROZRYWKOWA. Kierunek GRAFIKA KOMPUTEROWA I PRODUKCJA MULTIMEDIALNA obecny jest również w ofercie uczelni niepublicznej Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Studia artystyczne z zakresie sztuk muzycznych i plastycznych oferuje kandydatom przede wszystkim Uniwersytet Rzeszowski. To właśnie na tej państwowej uczelni znaleźć można takie kierunki jak: jaz i muzyka rozrywkowa czy instrumentalistyka. W zakresie sztuk plastycznych uwagę przyciąga propozycja kierunku sztuki wizualne oraz grafika. Studia z zakresu grafiki komputerowej proponuje również kandydatom na studia w Rzeszowie Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania.

Kierunki studiów artystycznych w Rzeszowie 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia artystyczne Rzeszów. Interesujesz się sztuką zarówno w kontekście sztuk plastycznych lub muzycznych i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia artystyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Rzeszowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Rzeszowie:

Studia w Rzeszowie

Kierunki studiów w Rzeszowie

Rekrutacja na studia w Rzeszowie

Uczelnie Rzeszów

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia