Nowerekrutacja 2024Rekrutacja na studiaRekrutacja WarszawaStudia Warszawa

Studia już od marca – rekrutacja w Uczelni Vistula

Nie wiesz, jakie studia wybrać? Pomyśl, w czym jesteś najlepszy. Grupa Uczelni Vistula zaprasza – rozpocznij studia już od marca!

Studia nie powinny być drogą przez mękę. Powinny dać wiedzę, rozwijać, wzbogacać i inspirować, a do tego dać dużo satysfakcji i przyjemności. Warunek jest jeden. Wybierz kierunek, który naprawdę cię interesuje i obszar nauki, w którym dobrze się czujesz. Nie działaj wbrew sobie, pomyśl, w czym jesteś najlepszy i rozpocznij studia już od marca w Uczelni Vistula.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to miejsca, gdzie nauka może stać się pasją. Instytucje zapewniają wysokiej jakości programy studiów, nowoczesną infrastrukturę edukacyjną oraz możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

Studia w Uczelniach Vistula to podróż przez różnorodne dziedziny i znakomita inwestycja w przyszłość. W ich ofercie są studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe. Możesz studiować po polsku lub angielsku, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym oraz online.

Programy kształcenia są odpowiedzią na wymagania rynku. Są konsultowane z pracodawcami sektora prywatnego i publicznego.

Studia na czasie

Najpopularniejsze kierunki to Informatyka, Zarządzanie, Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA oraz Ekonomia. W ofercie jest także Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Grafika, Filologia angielska oraz Architektura. Szczególne miejsce zajmują Stosunki międzynarodowe, które mają najwyższe noty w zestawieniu takich studiów prowadzonych przez uczelnie niepubliczne.

W Vistuli możesz też wybrać zupełnie unikatowy kierunek – Analitykę biznesu i bezpieczeństwa. W trakcie studiów licencjackich zyskasz praktyczną wiedzę i kompetencje w obszarze zarządzania z elementami bezpieczeństwa. Dowiesz się, jak wykorzystać potencjał danych do podejmowania strategicznych decyzji biznesowych. Zdobędziesz umiejętności analizy danych, które są kluczowe w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu. Poznasz także tajniki ochrony danych oraz zagadnienia związane z cyberbezpieczeństwem.

Wybierając zaś Logistykę, wejdziesz do elitarnego grona ekspertów bardzo poszukiwanych w tym obszarze. Zdobędziesz wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii i metodologii stosowanych w logistyce. Nawiążesz kontakty z liderami branży i przyszłymi współpracownikami. Zyskasz też dostęp do programów rozwoju umiejętności miękkich, takich jak negocjacje, zarządzanie projektem czy komunikacja interpersonalna.

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula otworzy zaś przed tobą tajniki biznesu związanego z światem podróży, gościnności i niezwykłych doświadczeń. Uczelnia kształci przyszłych liderów w obszarze turystyki i rekreacji, hotelarstwa i dietetyki.

Łączymy teorię z praktyką

Akademia Finansów i Biznesu Vistula od lat utrzymuje silną pozycję na rynku. W rankingu Perspektywy 2023 zajęła 5. miejsce wśród najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce. Plasuje się też na 2. miejscu w kategorii Absolwent na rynku pracy. To rezultat intensywnych starań, by w procesie edukacyjnym łączyć teorię z praktyką.

Najważniejszym elementem tych działań jest współpraca z biznesem, w tym z wiodącymi firmami doradczymi KPMG i PwC. Taka kooperacja stanowi wartościowe uzupełnienie tradycyjnego programu nauczania, przygotowując studentów do skutecznego wejścia na rynek pracy i rozwijając ich potencjał zawodowy. Dzięki temu zyskasz najświeższe informacje na temat aktualnych trendów, innowacji i najlepszych praktyk w branży. Poprzez udział w projektach, stażach czy praktykach w firmach partnerskich Uczelni Vistula lepiej zrozumiesz realia biznesu i rozwiniesz praktyczne umiejętności. To również okazja do nawiązywania cennych kontaktów, co może przekładać się na możliwości zatrudnienia czy rozwoju kariery w przyszłości. Budowanie sieci kontaktów jest kluczowym elementem zawodowego sukcesu.

Miękkie kompetencje

Misją Uczelni Vistula jest przygotowanie studentów do przyszłości. W tym wyzwaniu mieści się nie tylko przekazanie aktualnej wiedzy, ale także rozwijanie kompetencji miękkich. Chodzi o to, by przygotować młodych ludzi tak, aby mogli poradzić sobie w każdych okolicznościach.

Niezwykle ważna jest więc elastyczność i otwartość na zmiany, umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem. Pożądana ze współczesnym świecie jest również zdolność budowania zespołów i wspólnoty. Wspólnota daje poczucie bezpieczeństwa, a dobrze dobrany, zróżnicowany zespół pozwala na realizację każdego zdania.

W tym wszystkim chodzi o to, by umieć by pożytecznym i gotowym na to, by stale się rozwijać.

W Uczelni Vistula wspieramy w tym młodych ludzi z ponad 100 krajów świata.

Możesz zacząć studia już od marca!

https://vistula.edu.pl

https://vistulahospitality.edu.pl

(Informacja prasowa Grupy Uczelni Vistula)

CZYTAJ TAKŻE:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia