Studia medyczne w Łodzi

Studia medyczne w Łodzi to przede wszystkim bogata oferta, którą w tym roku akademickim przygotował dla kandydatów Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Przykładowo takie medyczne kierunki studiów, jak KIERUNEK LEKARSKI, FARMACJA, TECHNIKI DENTYSTYCZNE, FIZJOTERAPIA i wiele innych można podjąć w ramach propozycji kilku wydziałów UM w Łodzi. Czy kierunki medyczne i związane z naukami o zdrowiu można podjąć na uczelniach niepaństwowych w Łodzi? Tak. KOSMETOLOGIA, DIETETYKA, PIELĘGNIARSTWO, ZDROWIE PUBLICZNE są obecne w ofercie tych uczelni (SAN, AHE, Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi).

Aż trzy kierunki medyczne znajdują się obecnie wśród najchętniej wybieranych studiów w Polsce. Są to kierunek lekarski, pielęgniarstwo oraz fizjoterapia. Warto sprawdzić, które łódzkie uczelnie proponują właśnie te studia.

Nie warto zamykać się jednak na ofertę innych kierunków, które również są atrakcyjne ze względu na perspektywy zawodowe. Pomyśleć można równie poważnie o takich kierunkach jak dietetyka, kosmetologia czy elektroradiologia.

Kierunki studiów medycznych w Łodzi

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia medyczne Łódź. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z medycyną, zdrowiem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia medyczne w Polsce.

Czytaj również

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Łodzi.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Łodzi:

Studia w Łodzi

Kierunki studiów w Łodzi

Rekrutacja na studia w Łodzi

Uczelnie Łódź

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia